Didem Arslan Yılmaz sunumunda yayınlanan Asla Vazgeçme Show TV ekranlarında seyircilerini bekliyor. Hata içi her gün yayınlanan programın başlama zamanı ise 15:15. Ancak pek çok vatandaş gerek işi gerek farklı nedenleri yüzünden programı kaçırmaktadır. Siz de bu kesimdenseniz canlı yayınları online olarak sonradan takip edebilirsiniz.

Didem Arslan Yılmaz Canlı Yayınında Gelişen Olaylar


Milyonları şoke eden dosyalardan olan sahte gelinler Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme gündeminden düşmüyor. Her programda farklı bir mağdur başına gelenleri anlatıyor. Üstelik şebeke halinde çalıştıkları tahmin edilen sahte gelinler yeni mağduriyetler yaratmayı da sürdürüyor.

En son bölüme konuk olan damat da durumun en büyük kanıtlarından biridir. Evlenme vaadi ile tam olarak 720 bin TL dolandırılan damat, dinleyenlerin ağzını açık bıraktı. Üstelik damadın gelini sözlenmeden hemen sonra ortadan kayboldu. Maddi durumu da çok iyi olmayan sahte gelin mağduru şimdi borçları ile ne yapacağını düşünüyor.

Didem Arslan Yılmaz Şok Gelişmeler Yaşandı


Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme içerisinde başına gelenleri anlatan damat Bülent Çelik ekranlara kilitledi. Ailesi ile birlikte yayına katılan Çelik, başına gelenleri fark ettiğinde her şey için geç kalmıştı. Sözlenme sonrasında tam olarak 720 bin TL dolandırılan genç adam şimdi kaçan gelinini arıyor.

Bülent Çelik, verdiği röportajda gelin adayının borçlarını ödediğinin altını çizdi. İlk tanışmaları 2017 yılında başlayan Emine ve Bülent zaman içerisinde para aktarımını da farklı boyutlara ulaştırdı. 2020 mart ayında sözlenen ikili ilerleyen zamanlarda da evlenmeyi hedeflemişti. Ancak sözden sonra ortadan kaybolan gelin her şeyin açığa çıkmasına neden oldu. Damat adayı önce kendi çabaları ile şimdi de Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme yardımı ile kaçak gelinini arıyor.

İzleyenleri şoke eden gelişmelerle devam eden Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme canlı yayını Show TV ekranlarındadır. Canlı yayın hafta içi her gün 15:15 itibari ile ekranlara gelmektedir. Yayın yeni konu ve konukları ile devam etmektedir. Bunun yanı sıra sahte gelinler, devam eden kayıpların duyurularak bulunmaya çalışılması gibi önemli olaylar devam ettirilmektedir.

Program son aylarda özellikle sahte gelinler üzerinden sürmektedir. Tabi yeni kayıpların aramasına da devam edilmektedir. Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme özellikle kadın ve çocuk istismarlarının karşısındaki duruşu ile beğenilmektedir. Canlı yayını kaçıranlar online sistemler üzerinden kaçırdıkları bölümleri kesintisiz olarak seyredebilmektedir.

İnternet üzerinden Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme canlı izleme olanakları bulunmaktadır. Televizyon erişiminiz yok ise canlı yayınlara Show TV resmi internet sitesi aracılığı ile rahat bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.  Üstelik online olarak takip edilebilen içerikler tamamen ücretsizdir. Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programı video paylaşım sitelerinden de takip edilebilmektedir.

Hafta içi her gün yayınlanan program sistemler tarafından kaydedilmektedir. Bu sayede canlı olarak seyretmek şansınız yoksa kaçırdığınız programları kesintisiz olarak seyredebilirsiniz. Resmi Youtube hesabı en çok tercih edilen kanallardan biridir.  Hesapta kesintisiz bölümler yer almaktadır. Bunun yanı sıra önemli anların yer aldığı küçük video kesitlerine de yer verilmeye gayret edilmektedir.