Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme'nin sunucusu Didem Arslan Yılmaz kimdir? Kaç yaşında evli mi her yerde aranmaya başladı. Show TV ekranlarında yepyeni bir gündüz kuşağı programı Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 17 Ağustos Pazartesi günü izleyici karşısına

Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme'nin sunucusu Didem Arslan Yılmaz kimdir? Kaç yaşında evli mi her yerde aranmaya başladı. Show TV ekranlarında yepyeni bir gündüz kuşağı programı Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 17 Ağustos Pazartesi günü izleyici karşısına çıkacak. Çözülemeyen dosyalar, gizemli kayıtlar, kavuşmaya hasret yaşamların aydınlığa kavuşacağı programda birbirinden ilginç olaylar ele alınacak. Hal böyle olunca daha önce gündüz kuşağında görmeye alışık olmadığımız Didem Arslan Yılmaz kimdir? çok merak edildi. 

Didem Arslan Yılmaz kimdir? Evli mi kaç yaşında Didem Arslan Yılmaz 12 Ocak 1974 tarihinde  İstanbul'da doğdu. Kadıköy Kız Lisesi ardından İstanbul Üniversitesi Basın Yayın Yüksek Okulu Radyo Televizyon Bölümü'ndenmezun oldu.Didem Arslan Yılmaz profesyonel meslek hayatına Kanal D Haber Merkezi ile başladı. Kanal D'de muhabirlik, ana haber spikerliği, sabah programı spikerliği yaptı. Daha sonra bir süre Show Tv, Kanal 6 ve Star televizyonlarında yine muhabir ve spiker olarak çalıştı.2004 yılında CNN TÜRK'e transfer oldu ve haber yolculuğu burada 4 yıl boyunca devam etti. Organ nakli dizi haberleri 6 ay devam eden bir programa dönüştü. Bu sürede Sağlık Bakanlığı ve CNN TÜRK'ün birlikte organize ettiği "Hayata Bağış" kampanyası büyük farkındalık yarattı. Organ bağışlarında artışlar gözlendi.CNN TÜRK'ün ardından 2007-20016 yılları arasında 9 yıl boyunca Haber Türk'te Türkiye'nin Nabzı adlı tartışma programını hazırlayıp sundu. Gün içersinde de yine farklı saat dilimlerinde kuşak programlarının hem mutfağında hem de ekran önünde görev aldı. 2005 yılında “Kaçak ambulanslar“ haberiyle Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Başarı Ödülüaldı. Yeni Yüzyıl Üniversitesi İletişim Ödülleri 2013'te öğrenciler tarafından, Yılın En İyi Tartışma Programı "Türkiye'nin Nabzı" seçildi. Medya Etik Konseyi tarafından 2014‘te, "Türkiye'nin Nabzı" programı TV Haber Etik Ödülü'ne layık görüldü. 2015 yılında Magazin Gazetecileri Derneği'nin 21. Altın Objektif Ödülleri'nden, Türkiye'nin Nabzı programı Savaş Ay Özel Ödülü'ne layık görüldü.

Gözden kaçırmayın

Selçuk Tepeli Neden Bardak Fırlattı! Neden Sinirlendi? Tarım Arazileri Selçuk Tepeli'yi Çıldırttı! İşte O anlar! Selçuk Tepeli Neden Bardak Fırlattı! Neden Sinirlendi? Tarım Arazileri Selçuk Tepeli'yi Çıldırttı! İşte O anlar!


Evli olan Didem Arslan Yılmaz'ın eşinin adı Kürşat Yılmaz...