Didem Balçın Kuruluş Osman dizisine katıldı. TRT 1 ekranlarında yayınlanan Diriliş Ertuğrul'da Selcan Hatun rolüyle çok beğenilen Didem Balçın Kuruluş osman kadrosuna katıldı.

Garanti BBVA Bankası Duyurdu: Banka Maaş Alan Kişiler İçin 100.000 TL Ödeme Yapıyor! Garanti BBVA Bankası Duyurdu: Banka Maaş Alan Kişiler İçin 100.000 TL Ödeme Yapıyor!

Didem Balçın Kuruluş Osman dizisine katıldı. TRT 1 ekranlarında yayınlanan Diriliş Ertuğrul'da Selcan Hatun rolüyle çok beğenilen Didem Balçın Kuruluş osman kadrosuna katıldı. Didem Balçın dizide kalıcı olarak ekranlarda olacağı öğrenildi. Selcan Hatun bala ve Osman'ı evlendirecek.Selcan Hatun dönüyor!Kuruluş Osman dizisine bir yıldız daha katıldı. Diriliş ERtuğrul kadrosunda yer alan Selcan Hatun karakteri Kuruluş Osman'da. Kadrosunda  Burak Özçivit, Saruhan Hünel, Ragıp Savaş, Ayşegül Günay, Nurettin Sönmez, Özge Törer ve Alma Terzic gibi yıldız isimlerin yer aldığı Kuruluş Osman'a bir transfer daha.Didem Balçın Kuruluş Osman'da!

Kuruluş Osman'da Selcan Hatun obaya yerleşiyor. Kuruluş Osman'da yenge olarak Selcan Hatun Bala'yı isteyecek.Didem Balçın uzun bir süre Kuruluş Osman kadrosunda yer alacak. Didem Balçın'dan sonra diğer isimlerde yavaş yavaş Kuruluş Osman'a transfer olacak.