Geçtiğimiz Naz Çağla Irmak'dan ayrılan Sarp Levendoğlu'nun yeni sevgilisi Didem Belen merak konusu olurken, yeni aşkın kısa sürede başlaması soru işaretleri getirdi.

Türkiye'ye Türkiye'yi Anlatıp "Doğalgazı bırak "ekmek" çıksın ekmek" Diyen Çocuk Aranıyor! Videonun Devamı Çıktı! Türkiye'ye Türkiye'yi Anlatıp "Doğalgazı bırak "ekmek" çıksın ekmek" Diyen Çocuk Aranıyor! Videonun Devamı Çıktı!

2014 yılında Birce Akalay ile evlenen Sarp Levendoğlu evliliğini 2017 yılında noktalamış ve sevenlerini de bu haber ile çok üzmüştü.

Daha sonra Derya Şensoy ile aşk yaşasa da mutluluğu bulamayan Sarp Levendoğlu, geçtiğimiz yıl yine oyuncu olan "Demir Kadın Neslican" filminde ki Naz Çağla Irmak ile yeni bir aşka başlamıştı.

Çift, aşklarını sosyal medyadan herkese duyurmuşken fikir uyuşmazlığı sebebiyle ayrıldıkları öğrenildi.

Kısa süre içerisinde bu aşkı da unutan Levendoğlu'nun yeni sevgilisinin ise güzel tasarımcı Didem Belen olduğu öğrenildi.

Sarp Levendoğlu yeni bir aşka yelken açtı sarışın güzel bakın kim çıktı! Derya Şensoy, Naz Çağla Irmak ve Birce Akalay'ın eski aşkıydı... - Galeri - Takvim

Naz Çağla Irmak ayrılığından çok kısa süre sonra ortaya çıkan bu yeni aşk "acaba" dedirterek Naz Çağla Irmak'ın aldatılmış olabileceği sorularını da akıllara getirtti.