Didem Soydan'dan 2.5 sene hapis istemi ! Bu defa affetmedi !

Geçtiğimiz günlerde oyuncu Burak Deniz ile birlikte aşk yaşamaya başlayan ve hakkında çıkan aşk iddialarını yalanlamayıp "Burak ile birlikteyiz, mutluyuz" diye açıklama yapan Didem Soydan, kendisine gelen hakaret dolu mesaja dava açtı.

Gündem 11.11.2020 - 10:39 04.05.2021 - 04:24 İlan35
Geçtiğimiz günlerde oyuncu Burak Deniz ile birlikte aşk yaşamaya başlayan ve hakkında çıkan aşk iddialarını yalanlamayıp "Burak ile birlikteyiz, mutluyuz" diye açıklama yapan Didem Soydan, kendisine gelen hakaret dolu mesaja dava açtı.36 yaşındaki ünlü manken Soydan, yakın zamanda İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na başvurdu. Sosyal medya hesabı üzerinden bir Instagram hesabının, kendisine ağır hakaret ettiğini belirten ve 'Kev...' şeklindeki mesajla itibarının zedelendiği belirtti. Didem Soydan kendisine gelen mesajı İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na şikayet ettikten sonra mesaj atan sosyal medya kullanıcısı tespit edildi. Yapılan soruşturma kapsamında ağır hakaret eden kişinin, 28 yaşındaki F.A. olduğu kaydedildi.

Mesajı atanın tespit edilmesi üzerine, F.A. adlı kişi böyle bir paylaşım yapıp yapmadığını hatırlamadığını dile getirdi. Ardından açılan hakaret dosyası, Uzlaştırma Büro'suna gönderildi. Ancak Didem Soydan kendisine yapılan hakareti asla affetmedi. Didem Soydan'ın avukatının talebi üzerine savcılık, F.A. adlı şahıs hakkında hakaret suçu kapsamında 2.5 yıla kadar hapis istemiyle dava açtı. Davanın yakın bir zamanda İstanbul Asliye Ceza Mahkemesi'nde gerçekleşeceği belirtildi.Didem Soydan kimdir ?

Didem Soydan, 1 Ocak 1984'dur. 36 yaşında olan ünlü güzel, İstanbul doğumludur. Modellik, mankenlik ve oyunculuk yapan Didem Soydan'ın babası Arnavutluk kökenli, annesi Bulgaristan ve Yunanistan kökenlerine sahiptir. Didem Soydan'ın boyu 176 olup kilosu 55'dir.

Didem Soydan'ın oynadığı projeler;

2012 - Bir Hikayem Var (Sinema Filmi)

2012 - Uçurum (TV Dizisi)

2013 - Aramızda Kalsın (Yelda)(TV Dizisi)

2013 - Güzel Çirkin (Lena) (TV Dizisi)

2014 - Mutlak Adalet (Memur) (Sinema Filmi)


2015- Aşk Yeniden (İrem) (TV Dizisi)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@