Bankaya gitmeden, şube işlemleri ile uğraşmadan banka hesabı açabileceğiniz ve açtığınız banka hesabındaki birikiminizi, yüksek faiz oranı ile biriktirebileceğiniz hesaba 'dijital mevduat' hesabı denir. Bankaya gitmeden internet üzerinden akıllı cihazınız ile açabileceğiniz banka hesabı ile birikimleriniz, vade süresi boyunca durdukça değer kazanmaya devam eder. Dijital mevduat hesabı sayesinde hesabınıza yatırdığınız para, siz bir şey yapmasanız da artmaya devam eder. Bunun yanında dijital mevduat hesabı sayesinde başka hesaplara yapacağınız havale ve eftler için herhangi bir masraf ödemezsiniz. Vade süresi boyunca bankada duran paranızı, vade sonunda isterseniz kazancınızı ve yatırdığınız ana parayı otomatik olarak tekrar vadeye bağlayabilirsiniz. Bu sayede de kazancınızı artırabilirsiniz. Dijital mevduat hesabı her zaman diğer bankalara göre daha yüksek faiz oranları sunar. Dijital mevduat hesabının sunduğu yüksek faiz imkanları ile de vatandaşlar oturdukları yerden kazanmaya devam eder. Kazandıkça kazandıran dijital mevduat hesabı bu aralar oldukça popüler bir hal aldı. Popüler olan ve ağızdan ağıza dolaşan dijital mevduat hesabının ne olduğu, ne işe yaradığı, avantajları ve nasıl açıldığı merak edildi. Peki, dijital mevduat hesabı nedir ? Dijital mevduat hesap ne işe yarar ? Dijital mevduat hesabı nasıl açılır ? Dijital mevduat hesabın avantajları nelerdir ?

Dijital Mevduat Hesabı Nedir ?

Dijital Mevduat hesabı oldukça popüler bir hal aldı. Dijital hesabın ne olduğunu, vatandaşlar merak etmeye başladı. Dijital hesabı nedir ? Dijital hesap, bankaya gitmeden olduğunuz yerden açtığınız ve yüksek faiz oranları ile kazandıran hesaptır. Ayrıca dijital hesap ile vade boyunca yüksek faiz oranları ile kazanmaya devam edersiniz. Vade süresi bittiği zaman vade sonunda isterseniz kazancınızı ve yatırdığınız ana parayı otomatik olarak tekrar vadeye yatırabilirsiniz. İsterseniz de yatırdığınız parayı ve kazancınızı hesabınızdan çekebilirsiniz. Ayrıca dijital mevduat hesabını açtığınız zaman yapacağınız havale ve EFT işlemleri için para transferlerinde masraf ödemezsiniz. Bu sayede hem yatırdığınız parayı katlar ve kazanmaya devam edersiniz. Hem de yapacağınız para gönderme transferi işlemleriniz de masraf yapmazsınız. Bu sayede paranız cebinize kalır ve her türlü kazanmaya devam edersiniz.Dijital Mevduat Hesabı Nasıl Açılır ?

Hem banka şubesine gitmenize gerek kalmadığınız hem de oturduğunuz yerden yüksek faiz oranıyla vade süresi boyunca kazandığınız dijital mevduat hesabı nasıl açılır soruları oldukça çok soruluyor. Dijital mevduat hesabı açmak çok kolay. Dijital mevduat hesabı açmak için, oturduğunuz yerden bankanın internet sitesini ya da mobil uygulamasını indirip kullanarak, başvuru formunu doldurabilirsiniz. Dijital hesap başvuru formunu doldurduktan sonra hesap açılış sözleşmesini imzalamanız için bankanın kuryesi sizi adresinizde ziyarete gelir. Bankanın gönderdiği kuryenin getirdiği hesap sözleşmesini imzaladıktan sonra ise dijital hesabınız açılmış olur. Son olarak hesabınıza para yatırıp vade seçiminizi yaptıktan sonra yüksek faiz kazancı ile kazanmaya başlarsınız.Dijital Mevduat Hesabı Avantajları Nelerdir ?

Son günlerde özellikle popüler olan dijital hesap, sağladığı avantajlar ile kazandırmaya devam ediyor. Peki, dijital mevduat hesabının sağladığı avantajlar ve sunduğu olanaklar nelerdir ?

Öncelikle vadeli hesabınızı açmak için şubeye gitmeniz gerekmez.

Bankacılık işlemlerini bankaya, şubeye gitmeden kolayca yapabilirsiniz.

Dijital hesap size sadece hesabınızı ilk açtığınız zaman değil, her zaman çeşitli olanaklar ve yüksek faiz oranları sunar.

Hesap açmak için ya da yüksek faiz oranları için alt limit şartı aranmaz. Farklı mevduat ve vade oranlarına göre faiz oranınız ve kazancınız değişir.

Vadeli hesabınızdan para kesintisi yapılmaz. Vade hesabınız ile kazanmaya devam ederken herhangi bir masraf ödemezsiniz.

Dijital Hesap’ta havale ve EFT masrafı yoktur.