Dijital Platform Ödemesine 40 TL İndirim Hediye! Bankadan Açıklama Geldi ve Onaylandı!

Evde bakım maaşı alanlara ikramiye! 3’de 2’sine yatacak! Evde bakım maaşı alanlara ikramiye! 3’de 2’sine yatacak!

Günümüzde klasik televizyonların dışında internet üzerinden farklı dijital platformları kullanarak dizi, film izlenmeye başlandı. Pek çok spor programı, belgesel, yabancı ya da Türkçe film, dizi yapımı, dijital platformlara aktarılarak belirli bir ücret karşılığında kullanıcı ile buluşuyor.

Yapı Kredi world kart sahipleri dijital platform üyeliklerinde 40 TL indirim kazanıyor. 31 Aralık tarihine kadar geçerli olan bu kampanya world mobile uygulaması içerisinde yer alan katılım alanını kullanarak ancak başvuran kişiler için geçerlidir. Kampanyaya katılmak isteyenlerin açıkta en az 1 adet kredi hesabı bulunması gerekir.

40 TL İndirimden Nasıl Yararlanılır?

Bireysel kredi kartı ile yapılacak ödemeler değerlendirmeye alınır. Amazon prime, Exen, BluTV, Netflix, YouTube, Steam, Bean Connect, Playstation, Network, TV+ dijital platform üyeliklerinde aylık ödemede en fazla 40 TL ek indirim fırsatından faydalanılabilir.

Pek çok dizi, film kategorisini video izleme ya da müzik dinleme platformları da dahil edilmiştir. 40 TL ve üzerindeki fatura ödemesi kapsamında 40 TL puan kazanımı sağlanabilir. Eğer bir kişi 50 TL'lik bir fatura ödeyecekse bunun için 40 TL kazanır.

Kampanya tek seferliktir. Peşin ya da taksitli ödemeler süreci dahil edilir. Sanal kart ile yapılacak harcamalar kabul edilir. Ek kart ile yapılacak harcamaların puanları asıl karta yansıtılır. Kazanılan worldpuanlar. 3 Ocak tarihinde hesaba yüklenir. Kullanılmadığında 1 ay sonra hesaptan geri alınacaktır.