Acil nakit para ihtiyacı olanlar bu şansı kaçırmayın. ING müşterisi olan ve 31 Mart tarihine kadar başvuru şartlarını yerine getirerek başvuru yapan herkese nakit para imkanı var. Yeni müşteriler için geçerli olan kampanyadan 31 Mart 2022 tarihine kadar hesap açan herkes yararlanacak, ancak ilk 5 bin şanslı kişiye nakit ödeme yapılacak. Üstelik de 5 bin TL faizsiz masrafsız ihtiyaç kredisi kampanyasında geri ödemeler de kendi belirlediğiniz periyotta olacak.

ING Bank, 31 Mart son başvuru gününe kadar başvuru yapan herkese faizsiz kredi şansı veriyor. Başvuru işlemleri ise doğrudan bankadan hesap açılarak yapılıyor. ING Bank, ilk 5000 kişiye ödeme yaparken 3-6 ay vadede faizsiz 5.000 TL’ye kadar ve 3-12 ay vadede 10.000 TL’ye kadar %0,99 faiz oranı fırsatı ile ödemelerden faydalanmak mümkün. Ancak kişi sınırlaması var. Yani başvuru yapanlar arasından ilk 5 bin kişiye ödeme yapılacak.

Dikkat! 31 Mart son başvuru günü! 5 bin TL nakit para verilecek ancak kişi sınırlaması var!

ING bank, acil nakit paraya ihtiyacı olanlar için bomba gibi bir Hoş geldin kampanyası yapıyor. Yeni ING Bank müşterisi olanlar avantajlı kredi fırsatlarından yararlanıyor. Ancak kampanya kapsamında kişi sınırı var. Başvuru yapan ilk 5.000 kişiye kredi veriliyor. Faizsiz 5 bin TL kredi kampanyasına katılmak için son başvuru tarihi ise 31 Mart 2022 olarak açıklandı. Bu tarihe kadar yeni ING Bank müşterisi olmak ve kampanyadan yararlanmak için detaylar haberimizde…

dikkat-31-mart-son-basvuru-gunu-5-bin-tl-nakit-para-verilecek-ancak-kisi-sinirlamasi-var-3

Hoş geldin kampanyası başlıyor

ING bank, bu sabah saatlerinde bir duyuru yaparak yeni kampanyasının detaylarını paylaştı. Banka, yeni müşterilerine özel kampanyalarında 3-6 ay vadede faizsiz 5.000 TL’ye kadar, 3-12 ay vadede ise %0,99 faiz oranı fırsatıyla verilecek olan kampanyadan faydalanmak mümkün. Ancak kampanyada diğer bir detay ise ilk başvuru yapan 5000 kişiden biri olmak. Yani ödemelerden sadece ilk 5000 şanslı kişi yararlanabiliyor. Kampanyadan yararlanmak için müşteri olmanızın üstünden 15 gün geçmesi gerekiyor.

dikkat-31-mart-son-basvuru-gunu-5-bin-tl-nakit-para-verilecek-ancak-kisi-sinirlamasi-var-2

Gözden kaçırmayın

"Batan Geminin Malları" Denildi 243 Arazi Satışa Çıkartıldı! Okuduklarınıza Gördüklerinize İnanamayacaksınız! "Batan Geminin Malları" Denildi 243 Arazi Satışa Çıkartıldı! Okuduklarınıza Gördüklerinize İnanamayacaksınız!

Başvurular online yapılabiliyor

Başvuru işlemleri online olarak yapılabiliyor. Yani ING Bank hesap açma için internet şubesi üzerinden başvuru yapmanız yeterli. Ayrıca bu kampanya haricinde de ödeme performansı iyi olan müşterilere özel de kampanyalar var. %1,74 ile %3,39 arasında faiz oranları ve 36 aya kadar vade seçenekleri ile farklı kredi imkanlarından da yararlanmak mümkün. Kampanyaya katılmak isteyenlerin ing.com.tr “Hemen Başvur” bölümünden yeni hesap açmak için başvuru yapmaları gerekir. 31 Mart 2022’ye kadar geçerli olan kampanyada ayrıca kredi başvuru formunu tamamladıktan sonra ING Mobil’den müşteri temsilcisi ile iletişime geçmek ve kimlik teyidi yapmak gerekiyor. Kimliğini yenilemeyenler bu kampanyadan yararlanamıyor.

NOT: ING Bank, kampanya sürecinde gerekli görmesi halinde gelir belgesi ve kefil isteme şansına sahiptir. Ayrıca banka, uygun olmaması halinde kredi başvurularını onaylamama hakkını da saklı tutmaktadır.