Dikkat! Son Dakika Olarak Yeni Kampanya Başladı, Bu Kampanyada 95.000 TL'ye Kadar Onay Var, 36 Ay Vade ve 3 Ay Erteleme

Dikkat! Son Dakika Olarak Yeni Kampanya Başladı, Bu Kampanyada 95.000 TL'ye Kadar Onay Var, 36 Ay Vade ve 3 Ay Erteleme ile kredi verilecek. Şimdilik 3 banka duyuru yaptı ama daha çok banka olacak...

Ekonomi 05.07.2021 - 19:44 05.07.2021 - 19:46 Vural Pars

Kredi kullanmak isteyenlere 95.000 TL'ye kadar hemen onaylı krediler başladı. 95.000 TL'ye kadar alacağınız bu kredileri 3 ay ertelemeli ve toplamda 36 ay vadeli olarak verilecek. 95.000 TL'ye kadar onay verilecek bu kredilerde, şartlar o kadar çok ağır değil. Şimdilik sadece 3 banka bu kredi ile ilgili kampanyasını duyurdu. Diğer bankalarda bekleniyor. İhtiyaç kredilerinde bazı bankalar yüksek limitli krediler vermektedirler. Sizlerde eğer 95.000 TL civarında bir kredi almak istiyorsanız ve bu kredileri aynı gün kullanmak istiyorsanız bu işlemi her bankadan yapamayacağınızı söylemek istiyoruz. Her bankanın kendine özel bir kredi kampanyası vardır. Bu sebeple yüksek limitli kredi alabilmeniz için o bankanın bu limitlerde kredi vermesi gerekiyor. Bazı bankalar bu limitleri şube onayında aynı gün içinde verirken, bazı bankalar genel müdürlük üzerinden onay alarak işlem yapmaktadırlar. 

Garanti BBVA 95.000 TL Kredi Başvurusu Kampanyası Başladı, Hemen Onay Verilecek ve Sonuç 5 Dakika da Gösterilecek

Garanti BBVA ihtiyaç kredilerinde yüksek limitler ve uygun faiz oranları ile kredi veren bankaların başında gelmektedir. Sizde eğer hemen onay alıp, onaylı limiti hemen kullanmak istiyorsanız Garanti BBVA üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Banka şartlarına uygun olan müşteriler en yakın banka şubesine giderek kredi başvurusunda bulunabilirler. Garanti BBVA 36 ay vadeye kadar sizlere kredi imkanı sunmaktadır. Banka ayrıca kredi başvurusu yapacak olan müşterilere borç kapatma kredisi de vermektedir. Diğer banka borçlarınızı kapatarak bu bankadan yüksek limitli krediler alabilirsiniz. Kredi onayı aldığınızda kullanım olması için kişinin en az 3 aylık sigortası olması gerekiyor. Eğer yeni işe başladıysanız maalesef onay alamayacaksınız.

6-temmuz-2021-evde-bakim-maasi-yatan-iller-listesi-temmuz-ayi-zamli-evde-bakim-maasi-ne-zaman-od-1

Ziraat Bankası 95.000 TL Kredi TEK kalemde verilecek!

Ziraat Bankası, kamu bankası olmasından dolayı, kendi bankasından maaş alan müşterilerine 95.000 TL’ye kadar kredi imkanı sunmaktadır. Eğer bu bankadan emekli veya çalışma maaşı alıyorsanız banka şartlarına uygun olmanız durumunda sadece kimliğinizle aynı gün onaylı hesabınıza atabileceğiniz ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Banka kredi başvurusu yapacak olan müşterilerin kredi kullanması durumunda sigortasına bakılacaktır. Sigortanız eğer 6 aydan az bir süredir yatıyorsa kredi onayı alamazsınız. En az kesintisiz 6 aylık sigortalı olmanız ve emekli olmanız durumunda da Ziraat Bankası üzerinden emekli maaşı almanız gerekmektedir. Başvurular sadece banka şubesinden yapılmaktadır.

kredi-05-07-2021

Burgan Bank 95.000 TL Kredi Veriyor, Kimse Bilmiyor!

Burgan Bank üzerinden de ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Banka 95 bin TL kredi başvurusu yaptığınızda 36 ay vadeye kadar işlem yapar. Aldığınız kredilerde isterseniz diğer banka kredi kartı ve kredi borçlarınızı da kapatabilirsiniz. Size en yakın Burgan Bank şubesine giderek hemen kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Kredi başvurusunda bulunduğunuzda banka sigorta durumunuza bakacaktır. En az 3 aylık sigortanız varsa kredi onayı alacaksınız. Eğer emekliyseniz, kredi notunuz düşük olsa bile bu bankaya maaş taşıması yaptığınızda kredi kullanabileceksiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@