Dikkat: Yapı Kredi Bankası hesabı olanlar! Şimdi 3 gün içinde...

Dikkat: Yapı Kredi Bankası hesabı olanlar! Şimdi 3 gün içinde 100.000 TL'ye kadar ödeme alma fırsatını kaçırmayın. Hemen başvurunuzu gerçekleştirerek bu avantajdan yararlanabilirsiniz. Başvurularınızı Yapı Kredi Bankası'nın internet bankacılığı uygulaması üzerinden kolayca yapabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası, resmi internet sitesinde yaptığı duyuru ile başvuruları gerçekleştiren müşterilere belirli şartlar dahilinde hızlı bir şekilde kredi ödemelerini yapmayı taahhüt ediyor. Bu fırsattan yararlanarak nakit ihtiyacınızı hızlıca karşılayabilirsiniz.

SMS İle Kolay Başvuru

Cep telefonunuz üzerinden SMS atarak da başvurunuzu gerçekleştirebilir ve 100.000 TL'ye kadar kredi onayı alabilirsiniz. Başvurunuzu yaparken bireysel TC kimlik numaranızı, aylık gelirinizi ve doğum tarihinizi yazarak bu numaraya göndermeniz yeterli olacaktır (44 11).

Yapı Kredi Bankası, resmi internet sitesinde yapılan duyurular doğrultusunda nakit kredi kullanmak isteyen müşterilere belirli şartlar çerçevesinde hızlı bir şekilde kredi ödemelerini yapmayı taahhüt ediyor. Onaylanan krediler hesaplara hızlıca yatırılır ve SMS ile müşterilere bildirilir.

Bankalardan Borçlu Vatandaşlara Müjde: 88000 TL'ye Kadar Borçlar Yapılandırılıyor! Bankalardan Borçlu Vatandaşlara Müjde: 88000 TL'ye Kadar Borçlar Yapılandırılıyor!

Banka müşterisi olan herkes, ihtiyaç kredisi almak istiyorsa bankanın mobil uygulamasını kullanarak başvuruda bulunabilirler. Mobil uygulama üzerinden yapılan ihtiyaç kredi başvuruları düşük faiz oranları ile işlem görür ve size finansal ihtiyacınızı karşılama konusunda yardımcı olur. Bu fırsatı kaçırmayın ve Yapı Kredi Bankası ile hızlı nakit kredi sahibi olun!