İbrahim Tatlıses'in sonradan ortaya çıkan kızı Dilan Çıtak Tatlıses'in İstanbul Nişantaşı'ndaki güzellik merkezine randevusuz girmeye çalışanlar olay çıkardı. Dilan Çıtak Tatlıses'in İstanbul Nişantaşı'ndaki iş yerine yabancı uyruklu kişilerin saldırdığ

Kenan Doğulu Sonrası Sertab Erener'e de Konser Baskını! MESAM Ve MSG Dikkat Çekti! Sahipleri Kim? Baskınlar Neden? Kenan Doğulu Sonrası Sertab Erener'e de Konser Baskını! MESAM Ve MSG Dikkat Çekti! Sahipleri Kim? Baskınlar Neden?
İbrahim Tatlıses'in sonradan ortaya çıkan kızı Dilan Çıtak Tatlıses'in İstanbul Nişantaşı'ndaki güzellik merkezine randevusuz girmeye çalışanlar olay çıkardı.

Dilan Çıtak Tatlıses'in İstanbul Nişantaşı'ndaki iş yerine yabancı uyruklu kişilerin saldırdığı iddia edildi. Olay sonrası İbrahim Tatlıses'in kızı Dilan Çıtak Tatlıses polisi aradı.

Dilan Çıtak Tatlıses, olay sonrası toplanan kalabalık ile birlikte olayı polise anlatırken işini yapan bir gazeteciye tepki gösterdi. Tatlıses "Seni dava mı etmemi istiyorsun" diyerek gazeteciyi tehdit etti.

İş yerine giren yabancı uyruklu şahısların hırsızlık amaçlı değil randevusuz girmek istediği bu nedenle kavga çıkardığı öğrenildi.

Dilan Çıtak Tatlıses'in sevgilisi Levent Dörter'de yanlarında çalışan kafasından darbe almış bir gençle karakoldan ayrılırken görüldü.