Güzel oyuncu Dilara Aksüyek verdiği bir röportajdaki erkekler ve aşk hakkındaki açıklamaları ile gündem oldu. Dilara Aksüyek'in uzun süredir beraber olup ayrıldığı eski erkek arkadaşı Ceyhun Mengiroğlu merak edildi.

İstanbul Gelin dizisiyle hayran kitlesini büyüten Dilara Aksüyek verdiği röportajda samimi açıklamalar yaptı.

Güzel ve başarılı oyuncu Dilara Aksüyek son olarak Baba dizisiyle ekrana gelmişti. Aksüyek verdiği son röportajda hem kendine hem aşka bakış açısına hem de erkeklere dair samimi açıklamaları ile sosyal medyada gündem oldu.

Kendisi gibi oyuncu olan Ceyhun Mengiroğlu ile uzun bir ilişkiden çıkan Dilara Aksüyek daha sonra Arka Sokaklar dizisinin genç oyuncusu Onur Bay ile ilişkiye başlamış ancak bu aşk uzun sürmemişti.

Dilara Aksüyek verdiği röportajda aşka inanmadığını ve saygı duymadığını söyledi. 

Ceyhun Mengiroğlu ile beraberke iki isim de ne sosyal medyada aktifleredi ne de magazinde yer alıyordu. İkili ayrıldıktan sonra Mengiroğlu da Yasak Elma'da boy göstermişti. İki isimde yeni ilişkilere yelken açmış ve hem sosyal medyada hem de magazinde sıklıkla yer almaya başlamışlardı. 

Dilara Aksüyek verdiği röportajda sürekli kötü kadın rollerin kendisine gelmesiyle ilgili oalrak isyan etti ve "Kötü karakter oynuyorsun ve 10 sene daha kötü karakter teklifleri geliyor. Neden? Nerden biliyorsun yani işte ağzımı şuraya kadar boyuyorum, saçım maşalı işte kötü kötü bakıyorum normal olarak.." dedi. 

Aksüyek aşk için ise dikkat çekici açıkalamlar yaptı. İşte Aksüyek'in açıklamaları;

"AŞKA İNANMIYORUM DA SAYGI DA DUYMUYORUM"

"Benim aşk hayatım olmaz. Ben aşka inanmıyorum. Ben gelip geçici duygulara kıymet veren biri değilim. Parfüm gibi geliyor geçiyor. Bir şeyi zorlama, ilişki zorlamayı, hayatımızda gel el ele beraber yürüyelim falan birbirlerine yalan söyleyen kadın erkek ilişkisinden bahsediyorum...

Benim için aşk güzel bir duygu değil bana iyi gelen bir duygu da değil ve hiç saygı duyup hiç inanmıyorum.

"KİMSENİN AŞK ACISINI DİNLEMEM"

Hiç aşk acısını falan da dinlemem kimsenin inşallah mutlu olursun falan diyip geçerim.

Hiç ilişki insanı değilim. Hiç romantik konular beni etkilemiyor. Hiç aşıkta olmuyorum.

"AŞIĞIM DİYİP SONRA DA AYŞE'YE FATMA'YA BAKAN ERKEK ORDUSU ZAVALLI"

Yani ilişki içerisindeyken her şeyi gel beraber yapalım diyip kısıtlayıp aşık olduğunu sanan sonra da birden hiç istemeyen birisi ayşeye fatmaya bakan erkek ordusu ve bunu biz erkeğiz falan diye savunan zavallılar..

Allah isteyenlere versin aşk.."

"SÜTYEN DEĞİLDİ TABİ Kİ"

Türkiye’nin En Popüler Kadını Listesinde Değişiklik! Hande Erçel’i Tahtından Etti… Türkiye’nin En Popüler Kadını Listesinde Değişiklik! Hande Erçel’i Tahtından Etti…

Başarılı oyuncu geçtiğimiz günlerde Cihangir'de eğlenceden çıkarken üzerindeki kıyafetin sütyene benzetilmesiyle ilgili olarak da;

"Tabi ki sütyen değildi o bir defa da. Ya görüntüleri izledim normalde o üzerimdeki simli kesimi evet sütyeen benzeyen crop ama görüntülerde kamera ışığı vs o kadar kötü görünmüş ki hani evet estetik olarak ben de beğenmedim ama öle değildi gerçekte. Zaten üzerimde ceket vardı Cihangirde eğlencedeydim. Yani ama öyle noktaya getirdiler ki çıkıp evet beyaz sütyendi size ne diyesi geliyor insanın zaten kadınlara ne yapması gerektiğini söyleme konusunda doluyuz" diye yanıt verdi.