Dilara Mardine kimdir, kaç yaşında? Max Kruse'nin sevgilisi kim, Türk mü?

Futbolcu Max Kruse, Yayında Dilara Mardine’ye evlenme teklif etti. Peki futbolcu Max Kruse'nin sevgilisi Dilara Mardine kim? Dilara Mardine kaç yaşında, Türk mü?

Magazin 26.07.2021 - 12:52 26.07.2021 - 12:52 Volkan Arık

Futbolcu Max kruse sevgilisi Dilara Mardine’ye canlı yayında evlenme teklifinde bulundu. Siyah bir tişört giyen ve üzerinde de Kürtçe “Seni çok seviyorum, benimle evlenir misin?” yazan futbolcu, Evlenme teklifini canlı yayında gerçekleştirirken sevgilisinin kim olduğu da merak konusu oldu. Peki Max kruse onun sevgilisi Dilara Mardin'e kimdir? Dilara Mardine kaç yaşında, Nereli?

DİLARA MARDİNE KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

Bir süredir 33 yaşındaki futbolcu Max Kruse ile birlikte olan Dilara Mardine bugün en çok araştırılan isimler arasında yer aldı. Çünkü başarılı futbolcu canlı yayında sevgilisine evlenme teklifi etti. Kürtçe “seni seviyorum benimle evlenir misin” yazılı bir tişört giyen Max Kruse, evlenme teklifinin ardından sosyal medyanın da gündemine oturdu. Twitter'da TT listesinde üst sıralara yükselen Dilara Mardine ise herkes tarafından merak edilmeye başlandı.

dilara-mardine-kimdir-kac-yasinda-max-krusenin-sevgilisi-kim-turk-mu-2

DİLARA MARDİN TÜRK Mİ?

Futbolcu Max Kruse’nin canlı yayında evlenme teklifi ettiği sevgilisi Dilara Mardine Kürt asıllıdır. Genç kadının hayatı ile ilgili arama motorunda çok fazla bilgi bulunmamaktadır. Bir dönem Fenerbahçe'de forma giyen Yıldız futbolcu ile bir süredir ilişki yaşayan Dilara Mardin'e canlı yayında evlenme teklifi aldı.

MAX KRUSE KİMDİR KAÇ YAŞINDA?

Max Kruse 19 Mart 1988 tarihinde Almanya'da dünyaya geldiği nokta Alman milli futbol takımında forma giyen futbolcu şu anda Werder Bremen takımında forma giyiyor. Profesyonel futbol kariyerine 2006 yılında yine Werder Bremen kulübünde başlayan futbolcu bir dönem Fenerbahçe'de forma giymişti.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@