Dilara Türkkan kimdir? Lütfü Türkkan'ın kızı Dilara Türkkan verdiği parti sosyal medyayı salladı. Geçtiğimiz günlerde şehit babasına söylediği sözle gündeme gelen Lütfü Türkkan, şimdi kızının yılbaşı partisiyle gündeme geldi.

Dilara Türkkan kimdir? Lütfü Türkkan'ın kızı Dilara Türkkan verdiği parti sosyal medyayı salladı. Geçtiğimiz günlerde şehit babasına söylediği sözle gündeme gelen Lütfü Türkkan, şimdi kızının yılbaşı partisiyle gündeme geldi. AK Parti'li bir çok siyaset adamına yapılan linç şimdi Dilara Türkkan'a yapılıyor. İşte o yılbaşı partisi.İyi Parti Grup başkan vekili Lütfü Türkkan'ın kızı Dilara Türkkan'ın lüks yılbaşı partisi olay oldu. instagram hesabından gönderi paylaşan ve sürekli olarak arkadaşlarının da paylaşımları alan Dilara Türkkan'ın zenginliği dikkat çekti. Özellikle insanların son bir günde 5 açlık intiharı gelmesinden sonra video olay oldu. Lüks düğünler, lüks mevlidler sonrası Dilara Türkkan gündemi sallamayı başardı.Dilara Türkkan'ın verdiği partiye koltuklar ve lüks yaşam dikkat çekti. Her yerden her kesimden insan olduğu da görünüyor. Ayrıca Dilara Türkkan'ın ünlü isimlerle arkadaşlığı da gözlerden kaçmadı. Konuyla ilgili Lütfü Türkkan henüz bir açıklama yapmadı.Dilara Türkkan kimdir?Bugünden itibaren başvuru yapanlar, Denizbank üzerinden 70.000 TL ödeme alacak! Bugünden itibaren başvuru yapanlar, Denizbank üzerinden 70.000 TL ödeme alacak!


Lütfü Türkkan kızı olan Dilara Türkkan hakkında pek bilgiye rastlamadık. Ancak bir kaç firma sahipliği ve kuruculuğunu yapıyor. Şeyma Subaşı, Emre Okumuş, Oğulcan Engin ve Sinem Kobal gibi ünlü isimlerin arkadaşı olduğu biliniyor. Olay videoyu izlemek için tıklayınız!