Astroloji uzmanları Dinçer Güner ve Hande Kazanova burç yorumları ile dikkat çekmeye devam ediyor. İki ünlü astrolog, bu defa iyiden iyiye korkuttu. Çünkü saat vererek uyardılar ve 166 yıl sonra gerçekleşecek olaya dikkat çektiler. İşte burç yorumları…

Astroloji uzmanları Dinçer Güner ve Hande Kazanova, Yaptıkları burç yorumları ile en çok takip edilen astrologlar arasında yer alıyor. 2 Nisan 2022 burç yorumları ile ilgili 2010 astrolog yine önemli uyarılarda bulundu. Özellikle saat vererek dikkat çeken Dinçer Güner, bu akşam o saatte dikkatli olmak gerektiğini dile getirdi. Ayrıca nisan ayında da 166 yıl sonra gerçekleşecek felaketlere dikkat çeken iki Ünlü astrolog korkuttu. 2 Nisan 2022 burç yorumları ve detaylar haberimizde...

O saate dikkat

Astroloji uzmanı Dinçer Güner, 2 Nisan 2022 Cumartesi akşamı 21 ile 3 Nisan 2022 saat 0813 arasında dikkatli olmak gerektiğine vurgu yaptı. Bu saat aralığında Merkür gezegenin Güneş'in kalbinde olacağını belirten Günay, Bu durumun astrolojik olarak özel bir etki olduğunu dile getirdi. Merkür'ün her türlü iletişime ifadeyi ve düşünmeyi sembolize ettiğini belirten Dinçer Güner, güneşin ise merkezde olmayı sembolize ettiğini söyledi. O nedenle bu akşamdan Yarın sabah saatlerine kadar özellikle iletişim konularında dikkatli olmak gerekiyor. Ayrıca sadece ağzınızdan çıkanlara değil aynı zamanda bir süre içerisinde zihinden geçenlere de dikkat etmek gerekiyor. Çünkü olumsuz düşünceler gerçekleşebilir.

Ne yapmak gerekiyor?

Tüm şarkıları, Bu saat aralığının yaratım saati olduğunu belirterek bu süre içerisinde hayatımızda olmasını istediğiniz, amaçladığımız ve arzuladığınız konulara odaklanmanın doğru olduğunu söylüyor. bir ritüel veya uygulama söylemenin mümkün olmadığını belirten Dinçer Güner, herkesin kendine göre bir yöntem deneyebileceğiniz dile getirdi.

dincer-guner-hande-kazanova-uyardi-bu-felaketler-166-yil-sonra-ilk-kez-olacak-ozellikle-bu-aksam-2

166 yıl sonra ilk kez olacak

Astrolog Dinçer Güner aynı zamanda 166 yıl sonra ilk kez Jüpiter ve Neptün’ün farklı burçlarda olacağını belirterek bu süreçte dikkatli olmak gerektiğini vurguladı. referans olarak geçmişi gösteren Dinçer Güner, daha önce 2 gezegen bu açıdayken yaşananları şöyle sıraladı;

* 1894’te İkizler burcundayken ilk kez işsiz kalanlar Amerika’daki büyük yürüyüşü gerçekleştirdi.

* 1919’da Aslan burcundayken Sivas Kongresi yapıldı.

* 1945’te Terazi burcundayken Birleşmiş Milletler kuruldu.

* 1958’de Akrep burcundayken Küba Devrimi gerçekleşti. Aynı yıl evrensel barış işareti tüm dünyada kullanılmaya başladı.

* 2009’da Kova burcundayken ABD tarihinde ilk defa siyah bir başkan (Barack Obama) göreve geldi. Aynı sene Yunanistan’da büyük bir ekonomik kriz çıktı.

* Genel olarak Avrupa’yı etkilemekle birlikte en çok Fransa’nın zarar gördüğü büyük seller yaşandı.

* İlk defa sentetik boyalar kullanılmaya başladı. Kimyager Perkin, mor renk veren bir boya keşfetti. Bu, moda ve tekstil endüstrisinde bir devrim olarak kabul edildi.

* Osmanlı devletinde Islahat Fermanı ilan edildi.

* Kırım Savaşı’nı kaybeden Rusya ile kazanan Osmanlı İmparatorluğu, Birleşik Krallık ve Fransa arasında Paris Anlaşması yapıldı.

Saz çalan kimselere verilen ad hangisidir? Saz çalan kimselere verilen ad hangisidir?

* Mendel’in genetik çalışmaları başladı.

* Biliminsanları Nikola Tesla ve Sigmund Freud doğdu.

dincer-guner-hande-kazanova-uyardi-bu-felaketler-166-yil-sonra-ilk-kez-olacak-ozellikle-bu-aksam-3

Hande Kazanova’dan burç yorumları

Astroloji uzmanı Hande Kazanova ise Mars ve Satürn birleşiminin 2 yıl sonra yeniden kova burcunda gerçekleşeceğini belirterek zor enerjiler altında olma ihtimalinin yüksek olduğunu söyledi. Tarım ve ziraat alanında kayıtlar, askeri alanda anlaşmazlıklar, çiftçilikle ilgili olumsuz gelişmeler virgülü yangınlar, ateşli hastalıklar, toprak kaymaları ve depremlerin olabileceğini söyledi.