Sosyal medya bu defa "hepimiz çalıyoruz" diyen esnaf ile sarsıldı. "Allah Erdoğan'ı başımızdan eksik etmesin" diyen vatandaşın kullandığı ifadeler ve anlatımı duyanın ağzını açık bıraktı.

Son dönemde tüm medyanın gözdesi olan sokak röportajlarının bu defaki bombası "hepimiz çalıyoruz" diyen bir vatandaş oldu.

AKP'ye oy vereceğini söyleyen pazarcı bir vatandaş "Allah bu adamı başımızdan eksik etmesin. Her şeyi bu adamın zamanında kazandık." derken yaptığı açıklamalar ile güne resmen damgasını vurdu.

YouTube’da yayınlanan bir sokak röportajında, pazar esnafının yaptığı konuşmada pazarcı bir vatandaşın, AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan için"hepimiz çalıyoruz" dedikten sonra “Ben her şeyimi bu adam sayesinde kazandım” açıklaması dillere düştü.

BAŞKAN RECEP TAYYİP ERDOĞAN MÜJDEYİ VERDİ! ELEKTRİK FATURALARINDA İNDİRİM - Fotomaç

Bir yandan da vergi kaçırdığını itiraf eden pazarcı konuşmasının devamında “Çalıyorlarmış. Benim sorunum değil, çalıyorsa Allah’la onun arasında. Neyini çaldı ya Allah aşkına. Biz de çalıyoruz. Biz de vergi kaçırıyoruz. 100 tane mal satıyoruz, 20 tane fiş çekiyoruz. Çalmayan var mı Allah aşkına. Allah bu adamı başımızdan eksik etmesin.” sözleri ile gündem yarattı.

Kamu Bankaları Borçlarınızı Kapatacak! 80 bin TL'lik Borç Kapatma Kredisi Verilecek! Kamu Bankaları Borçlarınızı Kapatacak! 80 bin TL'lik Borç Kapatma Kredisi Verilecek!

Pazarcının bu sözleri üzerine “Şu elimi kessem Tayyip Erdoğan’dan başkasına oy vermem. Her şeyi mi bu adamın zamanında sayesinde kazandım. Benim işim var çok şükür, kazandım kazanacağımı. Nankörlüğe ne gerek var. İşsizlik yok. Her yerde var ekonomik kriz.” demesi ile ayrıca dikkat çekici oldu.