Direkt Onaylanan, Sorgusuz Sualsiz, 10.000 TL Kredi Başvurusu Rekor Kırıyor

İhtiyaç kredisi kampanyasında yeni bir haber daha geldi. Son zamanlarda oldukça fazla kampanyalar yapan Akbank, 10 bin TL'ye kadar Direkt onay alan, sorgusuz, sualsiz 10 bin TL kredi vereceğini

Ekonomi 09.06.2021 - 20:12 09.06.2021 - 20:13 Berkay Keskin

İhtiyaç kredisi kampanyasında yeni bir haber daha geldi. Son zamanlarda oldukça fazla kampanyalar yapan Akbank, 10 bin TL'ye kadar Direkt onay alan, sorgusuz, sualsiz 10 bin TL kredi vereceğini duyurdu. Akbank kredi politikalarına göre banka hızlı bir şekilde kredi onayı verecek. Akbank vereceği 10 bin TL kredilerde kişilerin kredi puanına göre işlem yapacak ve bu puanın üzerinden faiz oranları uygulayacak. Kredi başvuruları Akbank Direkt uygulaması üzerinden Direkt kredi seçeneği ile yapılabilecek. Bankanın yayınladığı şartlar ve başvuru aşamaları şu şekilde. 

Akbank'tan 10 bin TL kredi 

Akbank, ekonomik zorluk yaşayan kişilere 10 bin TL kredi imkanı sağlıyor. Sizlerde eğer Akbank üzerinden kredi kullanmak istiyorsanız bankanın kredi şartlarına uygun olmanız ile birlikte, acil nakit ihtiyacınızı bu banka ile giderebilirsiniz. Akbank uygun faiz oranları ile birlikte sizlere 36 ay vadeli 10 bin TL kredi anında onay verecektir. Bu bankanın özelliği olan Anında kredi özelliğini kullanan müşteriler de oldukça memnun. Sizlerde Akbank'tan onaylı kredi için şartlarına uygun olmanız gerekmektedir. 

Kredi şartları

Bankadan kredi kullanacak olan kişiler, kredi şartlarını da merak ediyor. Bankadan onay almak isteyenler öncelikle yüksek bir kredi notuna sahip olması gerekmektedir. Kredi notu düşük olan banka kredi sicili bozuk olan kişiler onay alamayacaklardır. Banka ayrıca banka müşterisi olan kişilere onay vermek istiyor. Kredi sonucu uygun olan kişiler, 36 ay vadeli ve 3 ay ertelemeli bu kredileri alacakları gibi, internet üzerinden yapacakları başvuru sonrasında hemen sonuca ulaşacaklardır. Şimdi dilerseniz bu şartlara uygun olan kişilerin nasıl başvuru yapacaklarından bahsedelim...

Başvuru nasıl yapılır?

Kredi kullanmak isteyenler, Akbank müşterisi olması durumunda kredi başvurularını online yapabileceklerdir. Online olarak yapılacak olan bu kredi başvurularında sizlere anında sonuç verilecektir. Kredi sonucu uygun olan kişiler, Akbank Direkt uygulaması üzerinden başvuru yaptıklarında onaylanan tutar kadar kredilerini sorgusuz sualsiz hesaplarına atacaklardır. Bu kişilerin internet bankacılığı şifresi ile giriş yapması yeterlidir. Eğer bankanın müşterisi değilseniz de banka sizlere daha kolay kredi başvuru yöntemi sunuyor. SMS ile anında kredi sonucunuzu öğreneceksiniz. SMS ile kredi başvurusu yaptığınız zaman banka 5 dakikada size kredi sonucunu söyleyecek. KREDİ yazın boşluk bırakın ve TC KİMLİK numaranızı yazarak 4425 numarasına gönderin. Kredi onayı alırsanız, banka mesaj atacak ve ne kadar kredi onayı aldığınızı gösterecektir. Sistemsel bir sıkıntı yoksa, kredi başvurusu sonrasında 5 dakika olmadan sizlere kredi sonucu gelir. Bu mesaj ve kimliğinizle birlikte onaylı kredinizi kullanmak için en yakın Akbank şubesine gidebilirsiniz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@