Discord Nitro güncellemesi sonrası yeni tema renkleriyle tanışın. Artık çok daha keyifli bir Discord tecrübesi sizleri bekliyor. Klasikleşen iki farklı tema rengi yerine sayısız renk seçiminde bulunabilirsiniz. Discord'un bu güncellemesi çok tuttu...

O şirket ucuz arabaları piyasaya sürdü! Otomobil fiyatları alt üst O şirket ucuz arabaları piyasaya sürdü! Otomobil fiyatları alt üst

Discord'un klasik koyu ve beyaz tema renklerine yeni bir soluk kazandırdığı öğrenildi. Yapılan son güncellemede tema renkleri artık çok daha fazla sayıda oldu. Dilediğiniz renge göre sizler de tema renginizi değiştirebilirsiniz. Böylelikle hem daha efektif bir uygulama kullanımı hem de görünüm bakımından sizi daha da rahatlatabilecek bir tercih yapabilirsiniz.

Tema Renklerinde Çeşit Arttı!

Artık sayısız tema renk seçeneğiyle birlikte Discord'un keyfini sonuna kadar çıkarabilirsiniz. Arka planda yer alan tema renkleri, görünenin aksine oldukça önemli bir konuma sahip. Çünkü kullanıcı arayüzü ne kadar pratik ve kişiselleştirilebilir olursa, Discord o kadar değer görür. Bu durumun farkında olan şirket ise yeni güncellemede renkleri ön planda tuttu.

Discord Tema Rengi Nasıl Değiştirilir?

Discord'un arka plan tema rengini değiştirmeniz için öncelikle kullanıcı ayarlarına girmeniz gerekiyor. Sonrasında ise Uygulama Ayarları bölümünden Görünüm'e tıklayın. Renk alanı kısmından dilediğiniz rengi seçerek arka plan rengini değiştirin. Çeşitli seçenekleri de denemenizi öneririz. Çünkü aradığınız ve tam da beklentinizi karşılayabilecek rengi bu sayede görebilirsiniz.
Not: Discord'un yeni tema renklerine ulaşabilmek için 26,99 TL'lik Nitro aboneliğinizin olması gerekmektedir.

dcnitro