06 Kasım 2019 tarihli Resmi gazete'de verilen bilgiler neticesinde Diyanet İşleri Başkanlığı için toplamda 70 hizmetli kadrosunun verildiği açıklandı. Hizmetli kadrosunun yanı sıra bazı kadrolarda Başkanlık bünyesine ihdas edildi.

06 Kasım 2019 tarihli Resmi gazete'de verilen bilgiler neticesinde Diyanet İşleri Başkanlığı için toplamda 70 hizmetli kadrosunun verildiği açıklandı. Hizmetli kadrosunun yanı sıra bazı kadrolarda Başkanlık bünyesine ihdas edildi. Peki hangi kadrolar ihdas edildi? işte bilgiler...Resmi gazete'deki bilgi neticesinde toplamda 70 hizmetli kadrosu verildiği bildirilmesinin yanı sıra bir çok farklı kadronun da verildiği resmi gazete'de yayınlandı.Bu kadrolarda bazıları ise şube müdürü, veri hazırlama ve kontrol işletmeni VHKİ, memur ve mühendis kadrolarında verildiği açıklandı.

Bakanlık Bünyesinde Çalışacak Personel Aranıyor! Hangi Pozisyonlarda Alım Yapılacağı Açıklandı! Bakanlık Bünyesinde Çalışacak Personel Aranıyor! Hangi Pozisyonlarda Alım Yapılacağı Açıklandı!