Diyarbakır'da patlama! 19 Mayıs Diyarbakır'da patlama sesleri sebebi ne?

Son Dakika Diyarbakır'da patlama! Diyarbakır'da 19 mayıs patlama mı oldu? Diyarbakır'da patlama sesleri ne? Gece yarısı Diyarbakır'da meydana gelen patlama sebebi araştırılıyor! Diyarbakır'da patlama

Gündem 19.05.2021 - 01:03 19.05.2021 - 01:04 Berkay Keskin

Son Dakika Diyarbakır'da patlama! Diyarbakır'da 19 mayıs patlama mı oldu? Diyarbakır'da patlama sesleri ne? Gece yarısı Diyarbakır'da meydana gelen patlama sebebi araştırılıyor! Diyarbakır'da patlama mı oldu!

Son Dakika Diyarbakır'da patlama sesleri!

Diyarbakır'da 19 mayıs 2021 çarşamba gecesi patlama sesleri duyuldu. Diyarbakır'da gece yarısı ne patladı? Diyarbakır'da çıkan ses nereden geldi merak ediliyor. Sizler için 19 mayıs 2021 çarşamba günü Diyarbakır patlamasını araştırdık!

Diyarbakır'da şiddetli patlama!

Diyarbakır'da şiddetli patlama. 19 mayıs çarşamba gecesi Diyarbakır'da Ana Jet Üssü yakınlarında patlama meydana geldi. Diyarbakır 8. ana jet üssü'nde yüksek sesli patlama tüm Diyarbakır'dan duyuldu.

Diyarbakır patlama PKK mı yaptı?

Diyarbakır'da patlama için iki iddia bulunuyor. Bir kısım Diyarbakır patlama PKK tarafından Drone saldırısı olduğu söylerken bir taraf havalimanı tarafından cephanelik patladığını iddia ediyor. 

Diyarbakır patlama ölü ve yaralı var mı?

Diyarbakır'da 19 mayıs 2021 patlama sesi sonrası ölü ve yaralı var mı merak ediliyor. Patlama askeriyenin içerisinde mi yakının da mı oldu merak ediliyor.

Süleyman Soylu açıklama yaptı!

Süleyman Soylu açıklama yaptı! "Diyarbakır’da bir askeri tesise 2 maket uçakla saldırı teşebbüsünde bulunulmuş, maket uçaklar etkisiz hale getirilmiştir. Herhangi bir zaiyat yoktur." açıklamasında bulundu.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@