Dizi Başlamadan Aşkı Gerçek Oldu! 2 Başrol Aşka Yelken Açtı!

Star Tv'nin yeni yaz dizisi Ada Masalı daha başlamadan aşkı gerçek oldu. Alp Navruz ve Ayça Ayşin Turan arasında yakınlaşma olduğu öğrenildi. Alp Navruz ve Ayça Ayşin Turan sevgili mi?

Dizi Haberleri 11.06.2021 - 13:21 11.06.2021 - 13:23 Ece Sahan

Start Tv'de ekranlara gelecek yeni yaz dizisi Ada Masalı merakla bekleniyor. Ada Masalı dizisi seyirciye içleri ısıtacak bir aşk hikayesi izlettirmeyi planlarken aşk gerçeğe dönüştü. 

Yaz dönemine girmemizle ekranlarda yaz dizileri boy göstermeye başladı. Bu senenin yaz dizileri şimdiye kadar adlarından pek bashettiremedi. Ancak içlerinden biri adından daha başlamadan söz ettirmeyi başardı. 

Star Tv ekranlarından seyirci ile buluşacak olan Ada Masalı dizisi daha başlamadan aşka boğdu. Dizinin önce Menajerimi Ara dizisinde reklamı yapılmış ve konuk olarak yer almışlardı. Orada Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz arasında bir çekim olduğu iması verilmiş ve sosyal medyada gündem olmuştu. O çekim gerçek oldu. 

Merakla beklenen Ada Masalı dizisinin başrol oyuncuları Alp Navruz ve Ayça Ayşin Turan uyumu daha fragmandan gözler önüne serilmiş, Menajerimi Ara dizsinde iyice pekiştirilmişti. Gelen haberlere göre iki arasında ki elektrik yeni bir aşka dönüştüi. 

Ayça Ayşin Turan daha önce de beraber rol aldığı partnerleri ile aşk yaşaması ile biliniyordu. İlk olarak adı Özcan Deniz ile daha sonra ise Altınsoylar dizisinde ki rol arkadaşı Aras Aydın ile ilişki yaşamaya başlamıştı. Ayça Ayşin Turan şimdi de Ada Masalı dizisinde ki partneri Alp Navruz ile ilişki yaşamaya başladı. 

Alp Navruz'un da sevgilisi Ebru Şam'Dan ayrıldığı haberleri geçtiğimiz günlerde magazine düşmüştü. 1,5 yıldır birlikte olan ikilinin ayrılık sebebinin nedeni de Ayça AYşin Turan olduğu öne sürüldü. Birbirlerini takipten çıkaran ikilinin bu ayrılığının Ada Masalkı çekimlerine denk gelmesi iddiaları kuvvetlendirdi. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@