Bizimle iletişime geç
iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Dizi Haberleri

28 Eylül 2020 Pazartesi 18:20:45

Tarihi diziler deyince son zamanlarda akla ilk gelen kanal TRT1 olmuş iken bu akşam TRT 1 Uyanış Büyük Selçuklu dizisi startını verecek . Binlerce kişi bu akşam atamız olan Büyük Selçuklu İmparatorluğu'nun yükselme dönemindeki Melikşah padişahın hayatına şahitlik edecek. Uyanış Büyük Selçuklu 1. Bölüm full izle linki bu akşam yok satacak. Uyanış Büyük Selçuklu 1. bölüm reyting sonuçları nasıl dizi izlendi mi? Uyanış Büyük Selçuklu 1. Bölüm full izle linki bu akşam geldi çattı. Uyanış Büyük Selçuklu TRT 1 1. bölüm izle TRT 1 ekranlarında bu akşam ilk bölümü ile karşımıza çıkacak olan Uyanış Büyük Selçuklu 1. bölüm izle araması şu sıralar çok yapılıyor.  Peki Uyanış Büyük Selçuklu 1. bölüm reyting sonuçları nasıl dizi izlendi mi Uyanış Büyük Selçuklu tutar mı?

Tarihi diziler deyince son zamanlarda akla ilk gelen kanal TRT1 olmuş iken bu akşam TRT 1 Uyanış Büyük Selçuklu dizisi startını verecek . Binlerce kişi bu akşam atamız olan Büyük Selçuklu İmparatorluğu’nun yükselme dönemindeki Melikşah padişahın hayatına şahitlik edecek. Uyanış Büyük Selçuklu 1. Bölüm full izle linki bu akşam yok satacak. Uyanış Büyük Selçuklu 1. bölüm reyting sonuçları nasıl dizi izlendi mi? Uyanış Büyük Selçuklu 1. Bölüm full izle linki bu akşam geldi çattı. Uyanış Büyük Selçuklu TRT 1 1. bölüm izle TRT 1 ekranlarında bu akşam ilk bölümü ile karşımıza çıkacak olan Uyanış Büyük Selçuklu 1. bölüm izle araması şu sıralar çok yapılıyor.  Peki Uyanış Büyük Selçuklu 1. bölüm reyting sonuçları nasıl dizi izlendi mi Uyanış Büyük Selçuklu tutar mı?

TRT 1 dizisi olarak karşımıza çıkacak olan Uyanış Büyük Selçuklu bir bölüm full izle tek parça izle ve TRT 1 canlı izle linkleri ile sitemize ulaştınız ve bizde sizler için Uyanış Büyük Selçuklu full izle linkine nasıl ulaşacağınızı anlatacağız. Bu akşam başlayan Uyanış Büyük Selçuklu 1. bölüm izle linki sonrasında yeni bölüm fragmanı da çok meraklı araştırıldı.

Tarihi dizi kanalı TRT 1

Özellikle en büyük reytinglerin ev sahibi olan tarihi diziler TRT 1 ekranlarına revaca taşınmışken bu akşam Uyanış Büyük Selçuklu 1. bölüm full izle linki ile karşımıza çıktı. Geçtiğimiz sezondan beri yapılan reklamlar bu akşam oynayan Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin çok izlenmesine mahal verirken dizinin izlenip izlenmediği tutup tutmadığı araştırmasını da reyting oranlarına bakarak sizlerle paylaşacağız..

Uyanış Büyük Selçuklu 1. Bölüm izle

Anadolu’nun kapılarını bizlere aralayan Büyük Selçuklu padişahı Sultan Alparslan’ın akabinde tahta Melikşah padişah geçmiştir. Padişahın tahta oturması ile aynı gün hatununu doğum yaparken kaybettiği haberi de duyulmuştur. Bebeğin yaşaması Selçuklu – Kıpçaklar arasındaki gerginliği daha da fazla arttırırken, Melikşah çok zor bir durumda kalsa da onu bir daha görmeyecek olsa da onu içine gömerek Nizamülmülk e götürür ve bırakır.

Sultan Melikşah döneminde Selçuklu rekor gücüne ulaşmıştır. Alparslan’dan aldığı Selçuklu gücünü yükseklere kadar ulaştıran Sultan Melikşah, düşman sayısını da arttırmıştır. Sencer Bey ise doğuştan vatan sevgisi ile büyütülmüş,  kaderinin devletle yatıp devletle kalkmak olduğu öğretilmiş bir kahraman olur. Ve bunu farkeden melikşahta onu kendisinin fedaisi yapar

Sencer Bey ve Melikşah Artık hep birlikte devlet yolunda yükselmektedir . Yanlarında alimler Ömer Hayyam gibi bilim adamları ve İrfan sahibi kişiler ve yardımları da vardır.  Uyanış Büyük Selçuklu 1. bölüm reyting sonuçları

Elçin her şeye değiştirecektir

Türkmen kızı Elçin saraya gelişi ile bütün dengeleri değiştirecektir . Öte yandan Selçuklu Devleti’ni yıkmak isteyen Hasan Sabbah ise terkinin kurduğu tekli tehlikeli entrikaların ortasında mücadeleye giren Sencer’in Turna ile yaşayacağı fırtınalı aşk da dizinin bir bölümüne damgasını vuracaktır.

Uyanış Büyük Selçuklu 1. bölüm full HD izle

TRT 1 ekranlarını Pazartesi akşamı 1. yapmaya niyetli olan Uyanış Büyük Selçuklu 1. Bölüm full izle linki ile Uyanış Büyük Selçuklu 1. bölüm izleyebilirsiniz . Diziyi tekrardan izlemek istiyorsanız kaçırdığınız yerleri tekrardan izlemek istiyorsanız ya da eş zamanlı izlemek istiyorsanız vereceğimiz detayları uygulamanız gerekmektedir. Uyanış Büyük Selçuklu 1. bölüm izle linkini www.com.tr adresinden Uyanış Büyük Selçuklu dizi kısmından seçerek 1. bölümünü ve yeni bölümlerin fragmanlarına ulaşabilirsiniz ya da isterseniz TRT1 YouTube kanalından tek parça haliyle Uyanış Büyük Selçuklu 1. bölüm full izle yebilirsiniz

Uyanış Büyük Selçuklu 1. bölüm reyting sonuçları

Her yeni başlayan dizinin akıbeti çok merakla araştırılmı araştırılırken TRT 1’de bu akşam yani 28 Eylül Pazartesi akşamı ilk bölümü ile izleyicilerin karşısına çıkan Uyanış Büyük Selçuklu 1. bölüm reyting sonuçları çok meraklı araştırılıyor du. Peki Uyanış Büyük Selçuklu 1. Bölüm reyting sonuçları belli oldu mu? Uyanış Büyük Selçuklu dizisi izlendimi Uyanış Büyük Selçuklu dizisi tutar mı? Tarihi dizilerin kanalı olan TRT 1’in yepyeni dizisi Uyanış Büyük Selçuklu reyting sıralamasında kaçıncı olduğu bu akşam merakla arandı. Gün olarak en zor reyting sıralamasını yakalayacağı iddia edilen Pazartesi akşamını seçen Uyanış Büyük Selçuklu kendinden çok iddialı. Bu akşam yasak elma çukur sefirin kızı ver gençliğim Eyvah dizisi ile yayınlanacak olan Uyanış Büyük Selçuklu dizisi  ilk baş olarak tarih severler tarafından diğer dizilerin reytingleri ne düşüreceği benzemekte iken Uyanış Büyük Selçuklu reyting sonuçları yarın sabah saatlerinde haberimizden öğrenebilirsiniz.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Güncel Haberler

Gündem

Halil Sezai Serbest Bırakıldı!

← yazdı30 Ekim 2020
Yukarı