Akrep dizisinde flaş ayrılık! Akrep’in Fikret’i Bekir Aksoy diziye veda ediyor!

akrep25

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Star Tv’nin sevilen dizisi Akrep’ten  flaş ayrılık haberi geldi. Kadrosunda Demet Akbağ, Evrim Alasya, Yusuf Çim, Bekir Aksoy, Müge Su Şahin ve Esila Umut’un yer aldığı Akrep dizisinin kadrosundan bir oyuncunun veda ettiği öğrenildi.

İşte detaylar..

Akrep dizisinde Fikret karakterini canlandıran sevilen oyuncu Bekir Aksoy diziye veda ediyor. 11 Mart Perşembe akşamı yayınlanacak olan yeni bölümde Fikret karakterine hayat veren oyuncunun dizideki hikayesi bitiyor. Başarılı oyuncu Bekir Aksoy, Akrep dizisinin kadrosundan ayrılıyor.

441 Productions  imzalı, İrfan Şahin’in yapımcılığını üstlendiği, Gökçen Usta’nın yönetmen koltuğunda oturduğu ve senaryosunu Erkan Birgören’in kaleme aldığı Akrep dizisi her hafta perşembe günü izleyici ile buluşuyor. Sevilen dizi saat 20:00’de Star TV’de yayınlanıyor.

Akrep dizisinde  Ferda’nın sevgilisi rolünü canlandıran, aynı zamanda evli olduğu için büyük tepki toplayan bir karakterle izleyici karşısına çıkan Bekir Aksoy ‘un hayatına dair merak edilenler ise haberimizin devamında yer alıyor.

Bekir Aksoy kimdir?

8 Mart 1969 yılında başkent Ankara da dünyaya gelmiştir. 1992 Yılında Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’ dan mezun olmuştur. Devlet tiyatrolarında sayısız oyunlarda yer almıştır. Daha sonra televizyon dünyasına adım atarak birçok dizi ve filmlerde yer almıştır. Çiçek Taksi ve Doktorlar dizileri kariyerinde önemli yere sahiptir. Yer aldığı dizi ve filmlerden bazıları şunlardır:

Doktorlar

Çiçek Taksi

Yaz Evi

Bize Ne Oldu

Yasemin

Salih Kuşu

Yasemin

Türk Malı

Omuz Omuza

Ömerçip

Yaz Evi

Nefes Alamıyorum

Ağlayan Kadın

Hayatımın Rolü