Alev Alev dizisine Kadın dizisinin Berşan’ı dahil oldu! Sahra Şaş kimdir?

sahra şaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Demet Avgar , Hazal Ergüçlü ve Dilan Deniz Çiçek’in başrollerini paylaştığı Alev Alev dizisi kadrosunu genişletmeye devam ediyor. Sevilen dizinin kadrosuna başarılı oyuncu Sahra Şaş dahil oldu. Peki Sahra Şaş kimdir? Oyuncuya dair merak edilenler haberimizin devamında yer alıyor..

Ay Yapım imzalı, senaryosunu Burcu Görgün Toptaş ile Damla Serim’in kaleme aldığı, yönetmen kadrosunda Ahmet Katıksız Ufuk, Hakan Eren ve Özgür Sevimli’nin yer aldığı  Alev Alev dizisi her perşembe saat 20:00’de Show TV ekranlarında yayınlanıyor.  Demet Avgar, Hazar Ergüçlü ve Dilan Deniz Çiçek’in başrollerini paylaştığı dizinin oyuncu kadrosunda ise  Cem Bender, Berkay Ateş, Cihangir Ceyhan, Toprakcan Adıgüzel, Cem Sürgit ve Yiğit Sertdemir gibi başarılı oyuncular yer alıyor. Dizinin kadrosuna en son Ramo dizisinde Taner karakterini canlandıran başarılı oyuncu Bora Cengiz’in de dahil olduğu öğrenildi. Bora Cengiz sevilen dizi de Serkan karakterini can verecek.

Son dönemlerde Alev Alev dizisi reytinglerde oldukça düşüş yaşıyor. Aslında iddialı bir giriş yapan dizi perşembe günleri yayınlanan fenomen diziler karşısında istenilen başarıya bir türlü ulaşamadı. Reyting düşüşlerini engellemek için senaryoda değişiklikler yapan dizinin kadrosuna 2 yeni oyuncu dahil etmesinin ardından bu durumun reytinglere nasıl yansıyacağı ise merak ediliyor. Son olarak diziye Sahra Şaş’ın dahil edilmesi ile gözler oyuncuya çevrilmiştir. İşte oyuncu hakkında merak edilenler..

Sahra Şaş kimdir?

14 Kasım 1994 tarihinde dünyaya gelmiştir. 1.65 boyunda olan oyuncu 55 kilodur. Tatar Ramazan adlı dizi ile ilk oyunculuk deneyimi yaşamıştır. Daha sonra birçok dizi ve filmlerde yer almıştır. Bizim Hikaye dizisinde Çiçek ve Kadın dizisinde Berşan karakterleri ile geniş kitlelerce tanınmıştır. Yer aldığı dizi ve filmlerden bazıları ise şunlardır:

Bizim Hikaye

Muhteşem Yüzyıl Kösem

Kadın

Çoban Yıldızı

Tatar Ramazan

Adını Kalbime Yazdım

Aşkın Dili Yok

Martı