Alev Alev dizisine Ramo dizisinden dev transfer! Alev Alev Serkan kimdir?

alev

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Show Tv’nin sevilen dizisi Alev Alev  kadrosunu genişletmeye devam ediyor.  Demet Avgar, Hazar Ergüçlü ve Dilan Deniz Çiçek’in başrollerini paylaştığı dizinin kadrosuna en son Ramo dizisinde Taner karakterini canlandıran başarılı oyuncu Bora Cengiz’in de dahil olduğu öğrenildi. Bora Cengiz sevilen dizi de Serkan karakterini canlandıracak. Peki Bora Cengiz kimdir? Oyuncu hakkında merak edilenler haberimizin devamında yer alıyor…

Senaryosunu Burcu Görgün Toptaş ile Damla Serim’in kaleme aldığı, yönetmen kadrosunda Ahmet Katıksız Ufuk, Hakan Eren ve Özgür Sevimli’nin yer aldığı  Ay Yapım imzali Alev Alev dizisi her perşembe saat 20:00’de Show Tv ekranlarında yayınlanıyor. Oyuncu kadrosunda ise  Cem Bender, Berkay Ateş, Cihangir Ceyhan, Toprakcan Adıgüzel, Cem Sürgit ve Yiğit Sertdemir gibi başarılı oyuncular yer alıyor.  Son zamanlarda düşük reyting nedeni ile gündeme gelen dizi kadrosunu yeni oyuncular dahil ederek senaryoda yeni hamleler yapmaya çalışıyor.

Bora Cengiz’in diziye dahil olmasından sonra gözler oyuncuya çevrilmiştir. İşte Bora Cengiz hakkında merak edilenler..

Bora Cengiz kimdir?

9 Aralık 1990 tarihinde dünyaya gelmiştir. İstanbul doğumlu olan Bora Cengiz Kadir Has Üniversitesi Oyunculuk Bölümü mezunudur. Birçok dizi ve filmlerde yer alan Bora Cengiz aynı zamanda  müzisyen ve radyo programcısıdır. Yer aldığı dizi ve filmlerden bazıları ise şunlardır:

Tutunamayanlar

Ramo

Çıplak

Tilki Yuvası

Çilek Kokusu

Bodrum Masalı

Servet

Peri Masalı

Kavak Yelleri

Uzun Yol

Bebek İşi

Türkan

Kıskanmak