Bizimle iletişime geç
iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Dizi Haberleri

27 Eylül 2020 Pazar 23:28:00

Arıza son bölüm 3. bölüm tek parca show tv puhutv Arıza 3. bölüm full izle 27 Eylül 2020 izle kesintisiz (Arıza 3. bölüm fragmanı çıktı mı)

Arıza 3. Bölüm full izle linki geldi çattı. Show TV Arıza 3. Bölüm izle Show TV'nin bu akşam 3. bölümü ile karşımıza çıkacak olan Arıza 3. Bölüm izle araması şu sıralar çok yapılıyor. Arıza 3. Bölüm tamamı izle Arıza 3. Bölüm tekparça izle Arıza 3. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Arıza 27 Eylül 2020 son bölüm izle

Yaz dizilerinin yerini sezon dizilerine bıraktığı Eylül ayı gelmiş çatmış durumda…Sezon dizileri arasında en çok merak edilen olan Show TV ekranlarında 3 hafta önce başlayan ve adeta reytinglerde ve aranma oranlarında tüm dizileri alt üst eden Arıza 3. Bölüm izle linki şu sıralar çok araştırılıyor. Henüz başlayan ve izlenme rekorlarını kıran Arıza 3. Bölüm full izle linki bu hafta da geçtiğimiz haftalarda olduğu gibi en çok aranan kelimelerden olma yolunda ilerlemek de iken Arıza 3. Bölüm full izle linki de aktif edildi.

Arıza 3. bölümünde yaşananlar da haberimizde .Yaşar, Ali Rıza tarafından etkisiz hale getirilmiştir ve böylece sevkiyat da imkansız hale gelmiştir. Burak’ın videosunu internete yayınlayan kişinin kim olduğunu Burak ve Haşmet araştırırken, Fuat hazırlık yapmış ve Burak’ın dayak yediği videoyu internete servis eden kişinin Sabri olduğunu belirtmiştir . Fuat Sabri’yi almak ister ancak Haşmtin  buna silahla karşılık vereceğinden habersizdir. 2 Keskin Bıçak karşı karşıya gelir Haşmet in kızı Halide devamlı babasının yanında kalmak için görevini bırakmıştır. Yaşar’ın artık hiçbir etkisi kalmamıştı ve bunu da Ali Rıza sağlamıştır. Itibarı sarsılan Yaşar bunu geri kazanmak için işbaşı yapmış Ali Rıza ve Burak 3. bölüm sonunda karşı karşıya geleceklerdir

Arıza 3. bölüm 27 Eylül yeni bölüm

Her dizi bilindiği üzere başladığı bölüm ile acaba izlenecek mi acaba tutacak mı sorularını da beraberinde getirirken, geçtiğimiz haftalarda sorulan Arıza dizisi tutacak mı? sorusu daha ilk bölümden yanıtını vermiş bulunmakta. Tolga sarıtaş’ın dizi konusunda ustalığı ve Cansu Dere Geçtiğimiz sezon yayınlanan dizisi ile pek tutmamış ve birkaç bölüm sonrasında dizi final yapmıştı. Ancak Arıza dizisi akıbetinin bu şekilde olmayacağı daha ilk bölümden netleşti ve Arıza 3. Bölüm full izle linki geldi çattı. Show TV Arıza 3. Bölüm izle Show TV’nin bu akşam 3. bölümü ile karşımıza çıkacak olan Arıza 3. Bölüm izle araması şu sıralar çok yapılıyor. Arıza 3. Bölüm tamamı izle Arıza 3. Bölüm tekparça izle Arıza 3. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Arıza 27 Eylül 2020 son bölüm izle sorular ile adeta Google’ı arama yağmuruna tutan izleyici Arıza 3. bölüm fragmanı neler oldu sorusunu da sorarken Arıza 3. bölüm 27 Eylül yeni bölüm fragmanı sizlerle.

Arıza dizisi son bölüm

Her hafta Pazar günü Show TV ekranlarında yayınlanan ve Show TV pazar Akşamları reytinglerde adeta bir yapan Arıza 2. bölüm izle linke sonrasında bu akşam da Arıza 3. bölüm izleme linki sizlerle. Sizlerde reytinglerde en üst sıralarda yer almaya hak kazanan Arıza 3. bölüm full izle yazarak sitemize ulaşacaksınız. Verdiğimiz bilgiler doğrultusunda Arıza 3. bölüm yönlendirileceksiniz. Eğer ki Arıza 3. bölüm full izle linkine ulaşmak isterseniz Show TV resmi sayfasından diziler kısmından arıza dizisinin sayfasını seçerek yeni diziye izleyebilir ve fragmanlarına ulaşabilirsiniz. Eğer ki Show TV ile eş zamanlı olarak Arıza 3. bölüm full izle ulaşmak isterseniz de  Show TV canlı yayına bağlanabilirsiniz.

Arıza geçmiş bölümler incelemesi

3 hafta önce başlayan Arıza dizisi yayınlanan ilk bölümü ile tüm izleyicilerin ağzını açık bırakmıştır. Diziye henüz başlamak isteyen izleyiciler için Arıza 1. bölüm Arıza 2. bölüm neler yaşandığını kısaca bir özet geçeceğiz.

Arıza ilk bölüm yaşananlar

Kulaksız Mahallesi’nde yaşayan Ali Rıza’nın evinde Bir Düğün telaşesi vardır. Ali Rıza ile Halide’nin yolları da birkaç gün evvel sinde yaşanan bir aksilik ile kesişmiştir. Taksi Şoförü olan Ali Rıza yaşadığı sakin hayatı Halide’nin karşısına çıkan Burak’ın Halide ya saldırması ve Taksiden indirmeye çalışması ile kesişmiştir. Burak ile çarpışan Ali Rıza, başına Nasıl bir bela açmıştır … Dizinin yayınlanan 2. bölümünde karşımıza çıkmıştır. Kız kardeşinin en mutlu gecesinde düğün akşamında Burak’ın Ali Rıza ya saldırmak için düğünü kapatma çalışmaları ve saldırı planları vardır. Kız kardeşi beyaz gelinliği giydiği sırada tam düğünün ortasında iken vurulmuştur. Kız kardeşi ölen Ali Rıza Halide’den uzaklaşacak mıdır? Burak’a nasıl bir ceza kesecektir?

Bu akşam Arıza 3. bölüm full izle linki ile dizinin son bölümünde ulaşabilirsiniz

Arızanın geçtiğimiz hafta yayınlanan ikinci bölümünde ise herkes Arıza 2. bölümde neler oldu sorusunu çok araştırdı. Ilk bölümde vurulan Ali Rıza’nın kız kardeşi hayatını kaybetmiş iken Ali Rıza adeta arızaya bağladı  Ali Rıza’nın Arıza ikinci bölüm izle de tetiği Burak’a çekemediğine şahit olduk . Çünkü telefonun öbür ucunda ailesinin Fuat ersoylu tarafından esir alındığını gördük . Ali Rıza’nın Ailesi Burak’ı vurmasını isterken Ali Rıza’nın yapması gereken tek şey onu korkutup bulunduğu yere terk etmektir. Işte Yaşanan bu gerginlikler sadece Halide sayesinde olmuştur ve bu işi çözecek olan tek bir kişi vardır Halide…

Halide’nin de Ailesi katledildi

Ikinci bölümünde karşımıza çıkan bir detay da Halide’nin ailesinin katledilmiş olduğu ve katillerinin bulunamamış olduğudur. Annesinin katli sırasında katillerin boynundan kopardığı kolyeyi bulması ve bunun peşine düşmesi Ali Rıza ile Halide’yi daha da yan yana getirecektir.

Sizlerde Arıza izle Arıza 3. bölüm tek parça full izle son bölüm YouTube puhu TV izle gibi aramaları yaparken bizde sizler için arıza izle Arıza 3. bölüm tek parça full izle arıza son bölüm YouTube puhutv izle gibi Araştırmalarınızda cevaplayacağız.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Güncel Haberler

Yukarı