Barbaros dizisi neden başlamadı? ne zaman başlayacak Barbaros dizisi çekimleri başladı mı? Barbaros nerede çekilecek?

barbaros-oyuncular-1

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

TRT’1 ekranlarında uzunca bir zamandır bahsi geçen Barbaros dizisi ne zaman başlayacak sorusu çok büyük reklamlarla dizinin başlayacağı açıklaması sonrasında izleyici tarafından yanıtı merak ediliyor. 2021 yılı başında başlayacağı açıklanan Barbaros dizisi için geri sayım başladı dedirten izlere rastladık. 2021 yılı içerisinde, heyecanla başlaması beklenen Barbaros dizisi Engin Altan Düzyatan’ın başrolünde oynadığı dizi olarak bizlerle birlikte olurken, Barbaros Hayrettin Paşa’nın hayatının anlatılacağı; Barbaros Dizisi elime geçen bilgilere göre gümbür gümbür geliyor. Peki Barbaros dizisi ne zaman başlayacak? Barbaros dizisi neden başlamadı. Engin Altan Düzyatan’ın Barbaros karakteri ile karşımıza çıkmaya hazırlandığı Barbaros dizisi ile alakalı yaptığımız araştırmamızın sonuçları ve Barbaros dizisi ne zaman başlayacak sorusunun yanıtı sizlerle… İşte detaylar…

Gerek oyuncu kadrosu gerek konusu ile tarihi bağrından kopup gelmeye hazırlanan Barbaros dizisi çekimleri ile alakalı son dakika elimize ulaşan bilgilerde BArbaros dizisi çekimlerinin Bu ay sonunda başlayacağını öğrendik ve Engin Altan Düzyatan’ın film çekimlerinin bitmesi sonrasında ise yayınlanmaya başlayacak

Yeni başlayacak olan Barbaros dizisi, güçlü bir hikaye ve oyuncu kadrosuna sahip olduğu yayınlanacağı kanal ve yapımcıları tarafından ispatlanmıştır. Etkileyici yapımın, Ocak ayı içerisinde başlaması bekleniyordu. Ancak Ocak ayı ve Şubat ayının da bitmesi ile birlikte ve Barbaros dizisinin henüz başlamamış olması akıllara Barbaros neden başlamadı sorusunu getirdi. Peki Barbaros dizisinin başlamama sebebi neydi.  Ancak dizi büyük bir titizlikle hazırlanıyor.

Öte yandan, TRT TV’nin onay sürecinin de ne kadar zor ve uzun sürdüğü aşikar ortada iken  2020-2021 sezonunda  ünü dünyaya yayılan ve reytingleri alt üst eden ”Uyanış Büyük Selçuklu” dizisiyle müthiş bir çıkış yakalayan TRT1, tarihi dizilere olan ilgiyi dearttırmışken, Bu başarıyı Barbaros dizisiyle devam ettirebilmek için, ince eleyip sık dokuyor.

Engin Altan Düzyatan ve Ulaş Tuna Astepe’nin başrollerinderol aldığı Barbaros dizisi; dekor, kostüm ve oyuncu belirleme çalışmaları beklenenden uzun sürmesinin de sebep olduğu Barbaros dizisi başlamama sebepleri arasındaki yerini aldı.

Barbaros dizisi iptal mi edildi?

Barbaros dizisinin iptal edilmediğini sizlere söyleyelim. Gümbür gümbür gelmek adına çok çalışan BArbaros ekibi TRT1 ekranlarını adta yıkıp geçecek. Ama izleyiciler biraz beklemek zorunda kaldı.

Deniz, gemi, savaş, saray ve yaşam temalı olarak izleyicinin karşısına çok kuvvetli bir tema ile çıkmaya hazırlanan  ve Türkiye’de bu alanda tek olan dizinin, hazırlık aşaması tam sürat devam ediyor.

Barbaros nerede çekilecek?

BArbaros dizisinin nerede çekileceği çok merakla araştırılırken,  bir bölümü Cezayir’de yapılacak olan dizi için, Arap ülkeleri ve özellikle de Cezayir’de dizi severler tarafından da sukunet için de izleneceğe benziyor.  Yani Uyanış dizisinindeki yatılış Barbaros’a bir başka daha nüksedecek.

Özel olarak deniz ve savaş sahneleri, dünyaca ünlü yönetmen; Adel Adeep tarafından çekilecek olan dizi, Çekildiği ülkeler dahil çok büyük başarılı bir giriş yapacak….

Şu sırala Barbaros dizisinin ilk tanıtımı ile karşılaşabilirsiniz…. Sakın şaşırmayın….  çünkü herhangi bir aksilik olmadığı durumlarda Mart yada Nisan ayının başında ekrana gelmesi öngürülüyor..

 

Yorumlar kapalı.