Bizimle iletişime geç
iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Dizi Haberleri

8 Ekim 2020 Perşembe 02:22:43

Bir Zamanlar Çukurova 67. son bölüm izle Youtube'dan izle 8 Ekim tamamı tek parça

Bir Zamanlar Çukurova 67. son bölüm izle. Bir Zamanlar Çukurova 67. bölüm YouTube izle. ATV ekranlarında iki sene önce başlayan ve yeni sezona Merhaba diyen Bir Zamanlar Çukurova 67. bölüm tamamı izle. Bir Zamanlar Çukurova 8 Ekim 2020 son bölümünü YouTube'dan izleyebilirsiniz.  8 Ekim 2020 Bir Zamanlar Çukurova tamamı izle.  2018 yılından günümüze kadar tüm hızıyla devam eden Bir Zamanlar Çukurova son bölüm neler oldu

Bir Zamanlar Çukurova 67. son bölüm izle. Bir Zamanlar Çukurova 67. bölüm YouTube izle. ATV ekranlarında iki sene önce başlayan ve yeni sezona Merhaba diyen Bir Zamanlar Çukurova 67. bölüm tamamı izle. Bir Zamanlar Çukurova 8 Ekim 2020 son bölümünü YouTube’dan izleyebilirsiniz.  8 Ekim 2020 Bir Zamanlar Çukurova tamamı izle.  2018 yılından günümüze kadar tüm hızıyla devam eden Bir Zamanlar Çukurova son bölüm neler oldu

Bir Zamanlar Çukurova 67. bölüm izle

2018 senesinden bu yana izlenme reytinglerinden hiçbir şey kaybetmeyen Atv’nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova tüm heyecanı ile devam etmekte. Bu akşam haftalardır merakla beklenen Bir Zamanlar Çukurova 67. bölümü yayınlandı. Izleyemeyenler için Bir Zamanlar Çukurova 67. bölümünde neler yaşandı? Hünkar2ın oğlunu reddetmesi bölüme damgasını vururken Demir şok bir habere şahitlik edecek.
 

Bir Zamanlar Çukurova 8 Ekim 2020

Demir Konağı basacak!

Demiri Kendinden geçiren olay karısı Züleyha’nın Müjgan tarafından vurulduğunu öğrenmek olmuş iken fekeli konağına adeta şuursuzca gitmek için yola çıkmıştır . Müjgan ve Behice y korkutan olay ise Demir’in Züleyha’yı kimin vurduğunu öğrenirken, Bir de bunun sebebini öğrenmek istemesi  olmuştur. Yılmaz’ın silahından çıkan Kurşun ortaya çıkınca Yılmaz Müjgan’ı savunmaya çalışır ancak Müjgan geri adım atmaktadır .

Fekeli durumu farketti

Fekeli’nin kafasında birden Şimşekler çakmış ve behice’nin kolunda gördüğü kanı hatırlamıştır. Demir ortamdan gittikten sonra Behice adeta kendini kaybetmiş ve kendisini aklamak için çevresindeki herkesi suçlamıştır. Müjgan’ın İstanbul’a gitme kararı ne olacaktır ? Behice müjgan’ı İstanbul’a götürmeye başaracak mıdır?

Yılmaz Hünkar’la br araya gelir

Yılmaz, Demir’i durdurmak için savcının kapısına kadar peşinden gider. Ama yine aralarında Züleyha dışında bir iktidar savaşı daha vardır! Yılmaz, Hünkar’ın hisselerini alarak holdinge girmek üzeredir! Demir bu gerçekle de savaşırken, aslında Yılmaz da Züleyha ile kaçma planlarının bozulmaması için elinden geleni yapmaya hazırdır. Yılmaz, bir kez daha Hünkar ile buluşur. Hünkar yeniden, ellerinden aldığı mutluluğa ulaşmaları için onlara yardım edeceğini söyler. Artık iki eski sevgili için artık geri sayım başlamıştır. Hünkar’ın da yardımıyla kaçacaklardır.

Ya Fikret’in sırrı nedir?

Hünkar ve Fekeli, olan biten içinde daha çok buluşmaya dertleşmeye başlamıştır. Bu kadar olaydan sonra, dostlukları pekişmiştir ama bir yandan da kalplerinde küllenen aşk yeniden alevlenmek üzeredir! Şermin ve Füsun’la dedikodu yaparak, hem kendilerini aklayan hem de konuşulanları öğrenen Behice, bir bilgiye daha ulaşır. Küçükken Fikret’in vücudu kaynar suyla yanmıştır. Fikret’in gerçekten Fekeli’nin mirasçısı olup olmadığını anlayabileceği bir bilgi vardır artık elinde!

Şermin ve GAffur ne olacak?

Şehir olan bitenle yine çalkalanırken, Züleyha’nın ağzını aramak için konağa gelen Şermin, konak bahçesinde Gaffur ve Saniye’yle karşılaşır. Yine Gaffur’un suçunu bildiğine dair imalarla Gaffur’un içine kurt düşürür. Şermin, Züleyha’nın ağzından Müjgan’ı suçlayan tek kelime alamaz! Demir’e yanlış bilgi vermiş durumuna düştüğü için korkuya kapılır.


 

Bir zamanlar Çukurova 68 bölüm fragmanı yayınlandı mı

Atv ekranlarının en çok izlenilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova kaldığı yerden devam ediyor. Ilk bölümü ile Eylül 2018 tarihinden beri bizlerle olan Bir Zamanlar Çukurova 68. bölüm fragmanı yayınlandı. Bir Zamanlar Çukurova 68. bölüm fragmanında neler oldu? Müjgan , Suçunu kabul edecek mi Züleyha gerçeği açıklayacak mı Ya da Yılmaz bakalım taht kavgasında ne duruma gelecek?

Bir zamanlar Çukurova 67 bölüm izle linkine ulaşmak isteyen izleyici Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yayınlandığı ATV resmi internet sayfasından diziye ulaşabilecekleri gibi YouTube’dan da Bir Zamanlar Çukurova dizisi 61. Bölümünü izleyebilir …

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı