Bir Zamanlar Çukurova’ya Bomba İsim Geliyor!

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde yeni isim! Bahar Şahin'in ardından bir başka sürpriz isime daha teklif götürüldüğü öğrenildi! Leyla Tanlar kimdir? Leyla Tanlar kaç yaşında? Nereli?

bir_zamanlar_cukurova_2_ocak_2020_var_mi_yilbasi_arasi_ne_kadar_verecek_h6837_d8b73.jpg

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

ATV’nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova’ya yeni bir isim daha kadroya dahil oluyor. Fikret Fekeli ile ilişkilendirilecek rol için Bahar Şahin’e teklif gitmişti. Şahin’den sonra sürpriz bir isme daha teklif götürüldüğü öğrenildi. Leyla Tanlar kimdir?

Bir Zamanlar Çukurova dizisi bu sezon adından ayrılıklarla söz ettirmişti. Bir Zamanlar Çukurova dizisinden bu sezon ilk olarak dizinin önemli ismi Hünkar Yaman karakterine hayat veren Vahide Perçin ayrılmıştı. Vahide Perçin’in ardından dizinin bir diğer başrolü Yılmaz karakterine hayat veren Uğur Güneş diziden ayrılmıştı.

Yaşan bu ayrılıklar bitmemiş dizinin Behice’si Esra Dermancıoğlu’da diziden ayrılmıştı. Diziden ayrıca Ali Rahmet Fekeli rolüne hayat veren Kerem Alışık’ın da diziden ayrılacağı bekleniyordu.

Diziye bu sezon Ümit karakteri ile Hande Soral, Sevda karakteri ile Nazan Kesal ve Fikret karakteri ile Furkan Palalı dahil edilmişti. Diziye yeni bir isim daha dahil edileceği öğrenildi.

Diziye Fikret karakteri ile ilişkilendirilmek üzere son olarak Zalim İstanbul dizisinde yer alan Bahar Şahin’e teklif götürüldü. Ancak Şahin rolü kabul etmedi. Yeni başlayan bir dizide yer almak isteyen Bahar Şahin teklifi geri çevirdi. Bahar Şahin bu sezon İyi Aile Babası dizisine katılmış ancak dizi daha başlamadan o diziden de ayrılmıştı.

LEYLA TANLAR MI GELİYOR?

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Fikret karakteri ile ilişkilendirilmek üzere yeni bir isime teklif gitti. Son olarak Paramparça adlı dizide yer alan Leyla Tanlar’a teklif gittiği iddia edildi.

Leyla Tanlar Paramparça dizisinde ünlenmesinin ardından Mehmed: Bir Cihan Fatihi, Şahin Tepesi ve Ferhat ile Şirin adlı dizilerde yer almıştı.

Leyla Tanlar’ın Sadakatsiz dizisinin Selçuk’u Tarık Emir Tekin ile bir zaman yaşadığı aşk ile de magazin gündeminde yer alıyordu.