Bomba Belli Oldu! Çağatay’ın Hisselerini Alarak Dönüyor! Yasak Elma’ya Kaya Mı Kerim Mi Geri Dönüyor?

Yasak Elma dizisine 105. bölümde hangi oyuncu dönüyor? Yasak Elma Kaya geri mi dönüyor? Kerim geri mi dönüyor? Zeynep mi geri dönüyor? Yasak Elma yine ters köşe yapacak!

MV5BOGUxNjM1NjYtNDJhYi00NWQyLWIzMGYtMTI3YzcxYTg1NzM5XkEyXkFqcGdeQXVyNDg4MjkzNDk@._V1_

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Fox’un sevilen dizisi Yasak Elma’da bomba belli oldu. Med Yapım “Geçmişten birisi dönüyor” diyerek müjdeyi vermişti. Peki geçmişten diziye kim dönecek?

Başrollerinde Eda Ece, Şevval Sam ve Nesrin Cavadzade’nin yer aldığı Yasak Elma dizisi son bölümü ile yine heyecan dorukta ilerledi. Şahika, Hasan Ali’yi de zehirleyerek kariyerine devam ederken, Çağatay ise hisselerini satmak için uğraştı.

Hasan Ali gerçekten öldü mü derken dizinin yapım şirketi Medyapım sosyal medya hesabından diziye geçmişten birinin döneceğinin müjdesini verdi. E bu müjde sonrası dizinin izleyicileri bu ismin kim olduğunu araştırmaya başladı. Tahminlerin ardı arkası kesilmedi.

Öncelikle Hasan Ali öldü mü? sorusunu cevaplayalım. Erdal Özyağcılar’ın diziden ayrıldığına dair bir duyum yok. Özyağcılar her ne kadar Instagram hesabından setten paylaşım yapmasa da çekimlere devam ettiği biliniyor. Yani Hasan Ali Bey ölmeyecek. Şahika’nın oyununa karşılık bir oyun mu yapıyor yoksa Şahika bu sefer zehri mi az koydu gelecek bölüm belli olacak.

Gelelim en önemli konuya. Diziye kim dönüyor?

Sosyal medyada Kaya ve Kerim hayranları diziye dönecek ismin Gökhan Alkan ya da Barış Kılıç olmasında diretiyor. İddialara göre diziye geri dönecek olan isim Çağatay’ın hisselerini satın alarak diziye dönüş yapacak. Ve bu isim de yine iddialara göre Kaya yada Kerim olacak.

Barış Kılıç’ın diziye döneceği haberleri en baştan beri yapılmış ancak Kılıç bu iddiaları yalanlamıştı. Şimdi ise iddialara dair bir yalanlama gelmedi. Oyuncunun hayranları ise Kılıç’ın hala bir projede yer almaması üzerine diziye geri döneceğinden emin. Barış Kılıç’ın sosyal medya hesaplarından hikayelerinde bir ipucu aranmaya devam ediyor.

Bir diğer isim Kerim’de diziye hapse atılarak veda etmişti. Onunda diziye dönüş ihtimali görülüyor. Ancak Yıldız ve Çağatay aşkının Kerim’in intikam için dönmesiyle bu kadar kolay bitmesini sağlamak pek akıllara yatmıyor. Tabi yine de iddialara göre Kerim, Çağatay’ın hisselerini satın alarak dönüyor ve Yıldız’ın başı bu seferde Kerim ile geçmişi nedeniyle maceralara giriyor. Çağatay ve Kerim arasında savaş başlıyor.

Bir diğer iddia ise Zeynep’in diziye döndüğün yönünde. Ancak bu imkansız çünkü Sevda Ergici TRT’de Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde Turna rolünde yer alıyor. Ancak yapımcının konuk oyuncu sürprizi yapabileceği de göz önünde bulundurulabilir.

Diziye geri dönebilecek isimler arasında Lila, Yiğit ve Erim karakterleri de yer alıyor. Ancak bu karakterlerin oyuncuları değiştiği için bu ihtimalin reklamının yapılması pek seyirciyi memnun etmez gibi görünüyor.

Diziye Geri Dönemeyecek İsimler 

Yasak Elma’ya geçmişten kim dönüyor tahminlerinde yer alan Can Nergis,  Tuvana Türkay ve Nilgün Türksever başka dizilere yeni başladıkları için diziye dönmeleri mümkün görünmüyor.

Diziye kim geri dönecek derken Zeynep’in eğlenceli efendi mafya Dündar olmasın? Dündar ile Şahika nasıl bir ikili olurdu dersiniz?