Dizi Haberleri

Bu Benim Masalım Elit Kimdir ? Gerçek Adı Ne? Merve Sevin Kimdir ?

Başrollerinde ünlü şarkıcı Aleyna Tilki ve son Survivor şampiyonu Cemal Can Seven’in yer aldığı Bu Benim Masalım dizisi yakında başlayacak. Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu dijital platform olan Exxen’de izleyicisi ile buluşacak olan Bu Benim Masalım adlı dizinin oyuncu kadrosu yavaş yavaş belli olmaya ve duyurulmaya başlandı. Bu Benim Masalım adlı dizide başrol olan Aleyna Tilki ve Cemal Can Seven’e eşlik edecek olan yardımcı oyuncular da belli olmaya başladı. Bu Benim Masalım dizisinde yer alacak karakterlerden birisi de Elit oldu. Bu Benim Masalım dizisinde Elit karakterine hayat veren oyuncunun gerçek hayatta kim olduğu da merak ediliyor. Bu Benim Masalı dizisindeki Elit karakterinin gerçek adı ne ? Exxen’de yayınlanan Bu Benim Masalım dizisinin Elit’i Merve Sevin kimdir ? Merve Sevin kimdir ?

Bu Benim Masalım Elit kimdir ?

Merve Sevin’in hayat verdiği Bu Benim Masalım Elit karakterinin kim olduğu ve özellikleri izleyenler tarafından merak ediliyor. Bu Benim Masalım dizisinde yer alan Elit, dizide başrol oyuncuları arasında yer almaktadır. Bu Benim Masalım Elif, hayatta her şeyi çok kolay bir şekilde elde etmiş zengin bir kızdır. Elit, çok rekabetçi biridir ve kazanmayı çok sever. Bu Benim Masalım dizisinde de Aleyna Tilki ile rakip olacaklardır.

Merve Sevin kimdir ?

Merve Sevin, şimdilerde Exxen dijital platformunda yayınlanacak olan Bu Benim Masalı dizisinde Elit karakterine hayat vermektedir. Merve Sevin 24 Temmuz 1987 yılında İstanbul’da doğmuştur. Merve Sevin Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. 33 yaşında olan Merve Sevin, ilk dizisi ise 2004 yılında yayınlanan Omuz Omuza dizisi olmuştur. Merve Sevin 2004 yılında yer aldığı Omur Omuza dizisinden sonra yapımcıların dikkatini çekmeyi başarmıştır. Merve Sevin 2004 yılı ve 2005 yılı arasında da o zamanın popüler gençlik dizisi olan Hayat Bilgisi dizisinde yer almıştır. Daha pek çok başarılı yapımda yer alan Merve Sevin, tiyatro oyunculuğuna da devam etmektedir. Merve Sevin 2017 yılında spor eğitmenliği yapan Çalkan Algün ile evlenmiştir ancak ikilinin evliliği 1 sene sonra bitmiştir. Merve Sevin ve eski eşi Çalkan Algün, 2018 yılında boşanmıştır. Merve Sevin’in boyu 165’dir.

Merve Sevin oynadığı dizi ve filmler nelerdir ?

Mucizelere Gebe (2015)

Canımın İçi (2012)

Yalancı Bahar (2011)

İzmir Çetesi (2011)

İhanet (2010)

Doktorlar (2008-2009)

Hayat Güzeldir (2008)

Dağlar Delisi (2007)

Yalancı Yarim 2006

Hayat Bilgisi (2004-2005)

Omuz Omuza (2004)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir