Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Dizi Haberleri

13 Kasım 2020 Cuma 14:18:23

Bu yatak sahnesi çok konuşulacak ! ‘Bir Başkadır’da olay yaratan sahne !

Netflix’in yeni dizisi ‘Bir Başkadır’ seyircisiyle buluştu. Oyuncu kadrosunda Öykü Karayel, Alican Yücesoy, Tülin Özen, Fatih Artman, Funda Eryiğit, Tülin Özen, Derya Karadaş, Settar Tanrıöğen, Bige Önal ve Defne Kayalar’ın bulunduğu dizi gündeme oturdu. Dizinin ikinci bölümünde Alican Yücesoy ve Tülin Özen’in yer aldığı yatak sahnesi olay oldu !

Netflix’in yeni Türk yapımı olan dizisi ‘Bir Başkadır’ yayınlandı. İzleyicisi ile buluşan dizi, seyiricisinden tam not aldı. Dizinin oyuncu kadrosunda yüzlerine çok aşina olduğumuz, çok başarılı oyuncular yer alıyor. Dizinin farklı konusu, başarılı oyunculukları ve dikkat çekici sahneleriyle başarı yakalayacağı şüphe götürmez.

İlk sezonu yayınlanan ‘Bir Başkadır’ hemen gündeme oturdu. Netflix’de yayınlanan dizi de birbirlerine zıt görünseler de yolları kesiştiğinde sınırlar ortadan kalkacak ve hepsi birbirinin hayatına dokunacak olan karakterler yer alıyor. 8 bölümlük olan dizi, bir terapi odasında geçiyor.

Dizinin ikinci bölümünde Tülin Özen ve Alican Yücesoy’un yatak sahnesi dizinin en çok konuşulan sahnesi oldu. Sosya medyaya bomba gibi düşen ve çok konuşulan sahne de Tülin Özen’e övgüler yağdırdılar.

 

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Güncel Haberler

Yukarı