Camdaki Kız ilk fragmanı yayınlandı! Camdaki Kız dizisi ne zaman? Hangi gün?

camdaki-kiz

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kanal D yeni dizisi Camdaki Kız ilk fragmanı yayınlandı! Ekranların en yeni dizisi Camdaki Kız ilk tanıtımıyla büyük ses getirdi!

Camdaki Kız merak uyandırdı!

Yapımcılığını OGM Pictures’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Nadim Güç’ün oturduğu, senaryosunu Seda Altaylı Turgutlu’nun kaleme aldığı ve başrollerinde Burcu Biricik ile Feyyaz Şerifoğlu yer aldığı Camdaki Kız ilk tanıtımı çıktı! Camdaki Kız Kanal D ekranlarında yayın hayatına başlayacak!

Camdaki Kız tanıtım fragmanı!

Camdaki Kız hangi gün yayınlanacak?

Kanal D ekranlarında Camdaki Kız dizisi için hemen hemen hergün müsait olsa da kanaldan ilk gelen bilgiye göre Camdaki Kız pazartesi akşamına hazırlanıyor. Özellikle OGM’den Salı Masumlar Apartmanı, çarşamba Doğduğun Ev Kaderindir ve cuma Kırmızı Oda dizileri olması nedeniyle yapım şirketi Kanal D’ye özel isteğini yayınladı! Çarşamba Sadakatsiz ve cuma Arka Sokaklar dolu olan Kanal D, ise diziyi perşembe günü getirmek istiyor. Ancak yüksek ihtimal Camdaki Kız pazartesi günü yayınlanacak!

Camdaki Kız dizisi ilk bölüm ne zaman?

Kanal D ekranlarında Camdaki Kız dizisi heyacanı başladı! Sete çıkan dizi Nisan ayının ilk haftası Kanal D ekranlarında olacak! Burcu Biricik partner olarak Uraz Kaygılarlıoğlu ve Kaan Urguncıoğlu arasında gidiş geliş yaşanıyor!