Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Dizi Haberleri

13 Kasım 2020 Cuma 23:20:36

Son Güncelleme: 13/11/2020 23:21:05

Çocukluk 6. bölüm izle 13 Kasım FOX TV full youtube FOXPlay Dodo yürek yakarak geçip gidecek

Çocukluk 6. bölüm izle. Çocukluk 6. bölüm 13 kasım izle. Çocukluk 6. bölüm Mahir ile Ayşegül’ün yakınlaşmasına şahit olacakken Çocukluk son bölümde neler olduğu gibi detaylar haberimizde

Çocukluk 6. bölüm izle. Çocukluk 13 Kasım yeni bölümü ile yürekleri dağlamaya devam ededursun her bölüm çocukların acı dolu hayat hikayesi ve yaşama tutunmalarının yanısıra bu Çocukluk 6. bölümünde MAhir ve oğlunun hayatına acı dolu yürek yakacak bir sahneye şahitlik edeceğiz. Ayşegül ile Mahir ateş ile barut misalinden Kerem ile Aslı misaline dönmeye bu bölümde başlayacakla. Mahir’in katılığının ardında yatan sırrın kendi oğlumu öldürdü demesi ile geçmişine ışık tutacak bir anlatıma şahitlik olacağız. Sonra da Çocukluk 6. bölüm izle likindekarşımıza Ayşegül ve Mahir’in öpücüğü gündem olacak. Peki Ayşegül veda busesi mi kondurdu. Zor olacağa benzeyen aşkına itiraf mı yaptı bu gece belli olan Çocukluk 6. bölüm ,le linki ile gerek Çocukluk 6. bölüm youtube izle, Gerek Çocukluk 6. bölüm izle Foxplay gibi hangisi seçerseniz sorunun cevabına ulaşacaksınız.

Çocukluk 6. bölüm izle linkinde dediğimiz gibi hayat Mahir’in hayatına yoğunlaşacak ve Gülay ile birbirlerini suçlama çalışmaları devam edecek. Yıllar sonra konuşma fırsatı bulan Çocukluk Mahir, geçmişiyle yüzleşirken Ayşegül içini ısıtacak.

Bu bölüm Çocukluk Mahir kendini Ali KAan Umut evinde kalan Dodo’ya aileye bulmaya çalışarak kendini rahatlatacağını umut ediyor. Dediğimiz gibi FOX Play ve FOX ekranlarını aşındıracak olan Çocukluk 6. bölüm izle linkinde hayatın bağrından kopan ve genç kız olmaya hazırlanan Nene, Mavi’ye yine destek olacak ve Gülay – Mahir- Ayşegül üçgeni için gülay’ın evinde işe girecek. Ve hiç beklemediği bir an bir şok haber alacak. İşte Çocukluk 6. bölüm izle linki şimdi başlıyor.  Çkcukluk 6. bölümü de sonuna ulaşt hem de Mahir’in korku ve acı ile dolu geçişi ve Ali Kaan mut evine yerleşmesi sebebi de ocukluk 6. bölümünde gözler önüne serilirken esas Çocukluk yeni başlıyor.   Çocukluk 6. bölüm 13 Kasım 2020 bitmesi ile birlikte Çocukluk 6. bölüm izle çocukluk 6. bölüm full izle ve çocukluk 6. bölüm fox tv youtube izle aramaları çok araştırılırken başrollerinde Erdal Beşikçioğlu ve Burcu Özberk in yer aldığı Çocukluk 6. bölüm izle linki bu akşam yani 13 Kasım akşamına damgasını vurdu.

Bizleri içlerimizi burkmaya and etmiş ve bunu da reytingleri ortaya serildiği Çocukluk 6. bölüm full izle linkinde Dodo’ya ev bulma çabaları Kızların canını yakarken,  Nadim Güç yönetmenliğinde yayınlanan çiçeği burnunda dizi Çocukluk son bölüm izle linki ve Çocukluk 6. bölüm full izle linki ve dizi hakkındaki bütün detayları sizler için araştırırken Çocukluk son bölümünde dediğimiz gibi Mahir’in sırgibi  sakladığı ancak her sır gizli kalmaz yanıtını alacağımız Çocukluk 6. bölüm izle linki sizlerle.

Çocukluk son bölüm izle 13 Kasım

6. Bölümü ile yüreklerde yara açmayı başarak Çocukluk dizi FOX Tv ekranlarında her hafta eş zamnlı yayaınlanndığı dizileri çocuklarının başarısı ile geçmekte iken bu akşam da aikar bu rumu elden bırakmadı. Hadi gein dizini yeni bölümüne göz atalım.

Mahir ve Gülay Acılarını resetlemek için ve yüzleşme babında bir arya gelmelerinin sonrasında eski yaralar deşilir ve öğrenidiğimiz kadarıyla Mahir oğlunun istemeden de olsa ölümüne mahal vermiştir.

Bunun için bu cılarını kapatmak için herkesten kendini uzaklaştırıp hayatıını kimsesi olmayan evlatlara adamıştır. Ve sıra dodo’dadır. Mahir olağan gücüyle Çocukluk 6. bölüm izle linkinde Dodo’ya ev bulmuştur. Artı kardeş olan bakım evi çocukları gitmek istese de birbirlerinden hiç ayrılmak istemezler.

Mavi ise acılarını bir türlü bitiremeyen Zeynep’e bir ev bulmak için birileri ile ortaklı edecektir. Kendi mutluluğunu hiçe sayan mavi Nene ile birlikte evin adeta ablasıdır.

Ayşegül de Mahir’in sırrına ortaklık edip hoppp soluğu yanında olacak ve damgasını vuracak bi akşam da Mahir’i öpecek yoksa bir aşk küllerinden doğuyor mu. Bu akşam ekranlara gelen Çocukluk dizisi Fox TV ekranlarında ilk yayınlandığı günden beri reyting rekortmeni yapmakta iken her bölüm olduğu gibi Çocukluk 6. bölüm izle linki de çok araştırılıyor. Fox TV ekranlarında yayınlanması bir tarafa dursun Ebru Hacıoğlu ve Veda Pars senaristliğini de hazırlanması ve tarz olarak da çocukluğun dramının anlatılması ve bu başarısıyla daha bir çok sezon b,zimle birikte olmaya hazırlanan Çcukluk 6. bölüm izle linkinden sonra Çocukluk 7. bölüm fragmanı da merak ediliyor. Çocukluk 6. bölüm de neler oldu? Çocukluk 6. bölümünde karşımıza çıkan bir detay da Mahir ve Ayşegül2ün yakınlaşması olacak ve bakalım aşkı itiraf nasıl gelecek? Ayşegül’ün Mahir’in kalbinin derinliklerine inmeye başlaması olmaktadır. Gidişata göre Çocukluk 6. bölüm izle linkinde yeni bir aşk kulaklarımıza fısıldayacak.

Çocukluk son bölüm 6 Kasım 2020 cuma

Merakla beklenen Çocukluk 6. bölümü ile ekranlarda iken yayınlanacak her bölümündeki dram merak ediliyor. Peki, Çocukluk son bölümde neler oldu?

ÇOCUKLUK 7. BÖLÜM FRAGMANI İZLE…

Çocukluk 7. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Çocukluk yeni bölümde neler olacak? Çocukluk 7. bölüm izleme linki! Çocukluk 7. bölüm fragmanı izle

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Güncel Haberler

Yukarı