Bizimle iletişime geç
iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Dizi Haberleri

8 Ekim 2020 Perşembe 01:05:13

Çok Güzel Hareketler 2'nin Yıldız ismi Ramo'da! Ramo dizisine sürpriz transfer

Cuma akşamları Show TV ekranlarında rekorlar kıran Ramo dizisine sürpriz isim katıldı. Çok Güzel Hareketler Bunlar yapımının sevilen ismi Ramo'ya transfer oldu. Çok güzel Haretkerler 2'nin en çok sevilen ismi Ramo dizisine katıldı.

Cuma akşamları Show TV ekranlarında rekorlar kıran Ramo dizisine sürpriz isim katıldı. Çok Güzel Hareketler Bunlar yapımının sevilen ismi Ramo’ya transfer oldu. Çok güzel Haretkerler 2’nin en çok sevilen ismi Ramo dizisine katıldı.

Ramo dizisine sürpriz konuk!

Başrollerini Murat Yıldırım, Esra Bilgiç ve Olgun Şimşek’in paylaştığı, yönetmenlik koltuğunda M. Çağatay Tosun’un oturduğu Ramo dizi kadrosuna bir isim katıldı.

Ramo 15. bölümde Atakan Çelik sürprizi!

Çok Güzel Hareketler 2 programının en çok sevilen ismi Atakan Çelik, sürpriz bir rollle Çok Güzel Hareketler’e konuk oluyor. Ramo dizisi 15. bölümüyle 9 Ekim cuma akşamı ekrana gelecek bölümde Atakan Çelik sürprizi yaşanıyor.

Çok Güzel Hareketler’den ayrıldı mı?

Atakan Çelik, çok Güzel hareketler programından ayrılmadı. Her hafta pazar akşamları yayınlanan Çok Güzel Hareketler dizisiyle Ramo dizisinin yapımcısı Yılmaz Erdoğan’a ait BKM film. Sinema’yı sallayan BKM bu sefer de ekranda yaptığı projelerle ses getiriyor. Ramo ve Çok güzel Hareketler ortaklıkları diğer oyuncular içinde sürecek gibi görünüyor.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı