Çukur 95. bölüm full izle 14 Eylül tek parça youtube kesintisiz - Çukur Yamaç Koçovalı Ölecek mi? kim öldürecek

Çukur 95. bölümü izle linki çoktan aktif edildi. Bu hafta da ÇUKUR 95. bölüm full izle linki çok araştırılmakta. Bu Hafta ÇUKUR 95. bölüm. bölüm ile ekranlara geldi. SHOW TV ÇUKUR 95. bölüm izle. SHOW TV  ekranlarında 4.sezonuna başalyacak olan ÇUKUR 95. bölüm izle araması şu sıralar çok yapılıyor. ÇUKUR 95. bölüm tamamı izle! ÇUKUR 95. bölüm tek parça izle! ÇUKUR 95. bölüm fragmanı yayınlandı mı? ÇUKUR 95. bölüm Çukur 14 Eylül 2020 son bölüm izle! ÇUKUR 95. bölüm fragmanı neler oldu? ÇUKUR 95. bölüm 21 Eylül yeni bölüm fragmanı sizlerle.

Çukur 95. bölüm full izle 14 Eylül tek parça youtube kesintisiz - Çukur Yamaç Koçovalı Ölecek mi? kim öldürecek

Geçtiğimiz hafta 4. yeni sezonuna başlayan Çukur dizisi bu akşam da yeni bölümü ile Show TV ekranlarındaki yerini aldı. Yayınlanan fragman akabinde Çukur yeni sezon geçtiğimiz hafta başlayacak haberi ile izleyici merakla o günü beklemeye koyulmuşken zaman ne çabuk geçiyor dedirten Çukur 95. bölümü izle linki çoktan aktif edildi. Bu hafta da ÇUKUR 95. bölüm full izle linki çok araştırılmakta. Bu Hafta ÇUKUR 95. bölüm. bölüm ile ekranlara geldi. SHOW TV ÇUKUR 95. bölüm izle. SHOW TV  ekranlarında 4.sezonuna başalyacak olan ÇUKUR 95. bölüm izle araması şu sıralar çok yapılıyor. ÇUKUR 95. bölüm tamamı izle! ÇUKUR 95. bölüm tek parça izle! ÇUKUR 95. bölüm fragmanı yayınlandı mı? ÇUKUR 95. bölüm Çukur 14 Eylül 2020 son bölüm izle! ÇUKUR 95. bölüm fragmanı neler oldu? ÇUKUR 95. bölüm 21 Eylül yeni bölüm fragmanı sizlerle.

Çukur mahallesinde oldukça durağan hayatın hızı Yamaç, ailesi ve yamaç'ın düşmanları tarafından çalkalanmaya başlarken geçtiğimiz hafta dizi teasırında Yamaç'ın başının derde girdiği ve ölüm klım savaşı verdiği gözler önüne serildi. Çukur 95. bölüm full izle kesintisiz - Show  Çukur 95. bölüm fragmanı son bölüm Çukur 95. bölüm full kesintisiz izle Çukur 95. bölüm izle SHOW TV ekranlarında bu akşam yerini aldı. Çukur 95. bölümü bitmesi akabinde  Show TV Çukur dizisini izleyebilirsiniz. 3 sezon önce başlayan ve sezon dizileri arasında neredeyse en çok tutan dizisi Çukur  milyonlarca kişinin ekranında yer almışken henüz ilk bölümünün çok izlenmesi ile taa 94. bölüme kadar reytingleri zorlyarak gelmiş bulunmaktadır. Şu sıralar Çukur 95. bölümü ile de çok merakla arandı. Çukur 4. sezon ikinci bölümü 14 Eylül Pazartesi Show TV ekranlarında olacak. Belalı ortamlarından kurtulmak için müzik yapmaya başlayan Yamaç'ın kendi kaderini çizmeye srsında başına geln belalardan konu edinilmiş olan dizi Çukur 95. bölüm izle yemeyenler için vereceğimiz link ile SHOW TV Çukur dizisine ulaşacak ve Çukur 95. bölüm izleyeceksiniz. SHOW TV ekranlarında bu akşam yayınlanan Çukur 95. bölümü neler oldu aramasının yanında Çukur 95. bölüm fragmanı yayınlandı mı soruları da mevcuttu. Ekranlarda ben de varım demek için dikkat çeken fragmanı ile karşımıza çıkan ve herkesi merakta bırakan Çukur 95. bölüm bakalım izleyiciden kaç puan aldı. Çukur Show TV  izle linki de şu sıralar aktif edildi. 

ÇUKUR SON BÖLÜM ÖZETİ

Özellikle de Show TV akabinde Çukur dizisi PUHU TV üzerindend e çok merakla araştırılıyor. Çukur 95. bölüm full izle linki ile diziyi izleyen vatadaşın kafasında onlarca soru işareti kalmışken KAraca'nın Azer'in evine gitmesi sonrasında yepyeni bir savaş başlayacaktır. Çukur 95. bölüm de Koçovlılar ve Azer arasında mevcut gerginlik adeta svaşa mı dönecektir. Çukur ve Erdenetler yapılan bir görüşme sonrasında tekrardan karşı karşıy getirirlekn çatışma konusunda herkes Çukur 95. bölümü gözlerini kırpmadan izledi. Özellikle de Cengiz'in Yamaç hakkındaki planları dizinin gidişatını değişirecek denilirken, Arık öyle bir hamle yapacaktır ki...Yamaç böylece çökecek ve en korktuğu şey ile başbaşa kalacaktır. Karaca'nın planı Koçovalıların hayatını derinden etkileyecek ve işin içinde Azer'de olacaktır. Ailesini mhallesini herşeyden üstün tutan Yamaç, yüzleştiği bu korkusu sonrasında yaşadığı anlar milyonları adeta gözyaşına boğacağa benzedi. 

2 sezon önceki final zamanlarında yaşanan olay herkesi ağzı açık  bırakır cinstendi. Koçovalıların tüm bireyleri kaçırılmıştı ve Yamaç Koçovalı ve babası İdris Koçovalı ise bir odada kapatılmış ve ikinizden biri ölcek bu odadan çıkabiileceksiniz ve tüm Koçovalılar ölecek şartları koşulmuş hatta o sıralar Çukur herkes ölürse dizi final yapar iddialarıyla ortalık karışmıştı. İdris Koçovalı böylece oğlu Yamaç tarafından vurularak öldürülmüştü. aradan geçen zman akabinde ise Cumali bunu öğrendi ve adeta deliye döndü. 

Çukur son bölüm de Yamaç'ın Cumali tarafından vuruluyor. Geçtiğimiz bölüm sonrasında yayınlanan Çukur 95. bölüm fragmanı akabinde Yamaç Koçovalının vurulması herkesi merakta bıraktı ve ortaya atılan iddialarda Yamaç'ın diziden ayrıldığı söylendi. Cumali, babası İdris koçovalı nın Yamaç tarafından öldürüldüğünü öğrenmesi ve çılgına dönmesi ortalık savaş alanına dönecek dedirtti. ve Soluğu Yamaç'ın yanında alan Cumali Yamaç'a konuşmaya ve bağrınmaya başladı  ve akabinde de Cumali'nin Yamaç'ı vurduğu ve Yamaç'ın yerde yattığı anlar geceye damgasını vurdu. Peki Yamaç ölecek mi? Çukur 95. bölüm izle de Yamaç diziden ayrılacak mı Olayın gelişme sırasında Cumalinin Yamaç'ı kahveye çağırması dikkatleri çekerken, tam Yamaç Cumali den bir istekte bulunacakken Cumali 2 el ateş açarak kardeşini vurdu. 

Yamaç Koçovalı (Aras Bulut İynemli) Sultan Koçovalı (Perihan Savaş), Vartolu Sadettin/Salih Koçovalı (Erkan Kolçak Köstendil)in başrollerinde oynadığı ilk başladığı zamanlarda çok büyük reklamlar yapılan ve  İstanbul'un suçlaözdeşleşmiş mahallesi Çukur'u yönetn Koçovalı ailesi vekendince koydukları kurallar çerçevesinde bir yaşamın yansıtıldığı Çukur 95. bölüm akabinde Çukur 96. bölüm fragmanı da yayınlandı.  Çukur  yönetmenliğini Sinan Öztürk'ün yaptığı, senaryosunu Gökhan Horzum ve Damla Serim'in birlikte kaleme aldıkları dram ve komedi türündeki dizi olup  pandemi akabinde erken tatil yapması akabide aylarca merakla ne zaman başlayacak diye aranmaktaydı Çukur 95. bölüm full izle linki ve Çukur 96. bölüm fragmanı detayları ile haberimizde. Sinan Öztürk yönetmenlik koltuğunda oturduğu her dizi Çukur dizisinin akıbetini taşırken bu başarılı yönetmen diziyi adeta bölümlerce sürüklyeceğe benzemekte. 

 ÇUKUR HAKKINDA - NEREDE ÇEKİLİYOR

Çukur dizisi ilk bölümden itibaren çekimlerini  İstanbul'un Fatih ilçesinde bulunan Balat semtinde gerçekleştirilmektedir. Ancak 1. seon ve dğer sezonlrdan bir kaç bölümünü pariste birkaç bölümünü de Almanya'nın başkenti Berlin'de gerçekleştirilmiştir.

ÇUKUR 95. BÖLÜM FRAGMANI izlemek için Show TV resmi internet sayfasına gidebilir ya da youtube üzerinden yayınlanan videoları izleyebilirsiniz. 

Çukur 95. bölüm full izleme yollarından sizlere bahsedelim. Çukur 95. bölüm full izle linki ile diziyi izleyecekiniz. Eğer ki Çukur 95. bölüm canlı olarak isterseniz Show TV ile eş zamanlı olarak Show resmi sayfasından Show Canlı yayın sekmesini seçebilirsiniz. İsterseniz de Çukur 95. bölüm bitmesi akabinde Show TV resmi intenet sayfasından Çukur sekmesinden izleyi seçebilirsiniz ya da PUHU tv üzerinden gerekl sekmeyi kullanarak muhteşem Çukur 95. bölümü izleyebilirsiniz. 

ÇUKUR OYUNCU KADROSU

Ana karakterler

Yamaç Koçovalı (Aras Bulut İynemli): Koçovalı ailesinin en küçük oğlu ve lideridir.

Sultan Koçovalı (Perihan Savaş): Koçovalı ailesinin annesidir.

Vartolu Sadettin/Salih Koçovalı (Erkan Kolçak Köstendil): Koçovalı ailesinin gayrimeşru oğludur.

Selim Koçovalı (Öner Erkan): Koçovalı ailesinin üçüncü oğludur.

Aliço/Ali Çoban (Rıza Kocaoğlu): Otizmlidir. Koçovalıların sokaktaki gözü kulağı gibidir.

Cumali Koçovalı (Necip Memili): Koçovalı ailesinin en büyük oğludur.

Mahsun/Fikret (Berkay Ateş): Karakuzular çetesinin eski liderlerindendir. Yamaç ve Vartolu ile ortak hareket eder.

Azer Kurtuluş (Cihangir Ceyhan): Başta Koçovalılar'la anlaşamaz fakat Karaca Koçovalı sayesinde onlarla barış yapar.

Efsun (Damla Sönmez): Baykal'ın kızı. Babasını Yamaç'ın öldürdüğünü sanıp suçlar fakat sonradan ona aşık olur ve yanında olur.

Fadik Kurtuluş (Nur Sürer): Azer'in annesi.

Arık Böke Erdenet (Barış Arduç): Çağatay'ın kardeşi.

Seren Erdenet (İrem Sak): Arık Böke'nin kuzeni.

Cengiz Erdenet (Mustafa Avkıran): Erdenet ailesinin babasıdır.

Olga Erdenet (Suna Yıldızoğlu): Erdenet ailesinin annesidir.

Yardımcı karakterler

Emmi (Kadir Çermik): İdris'in çocukluk arkadaşıdır.

Celasun (Kubilay Aka): Mahallenin gençlerindendir. Koçovalıların adamıdır.

Medet (Mustafa Kırantepe): Vartolu'nun adamıdır.

Metin (Cem Uslu): Kemal'in ağabeyidir. Koçovalıların adamıdır.

Meke (Aytaç Uşun): Mahallenin gençlerindendir. Koçovalıların adamıdır.

Karaca Koçovalı (Ece Yaşar): Selim ve Ayşe'nin kızıdır.

Ayşe Yılmaz (İrem Altuğ): Selim'in eski eşidir.

Saadet Koçovalı (Boncuk Yılmaz): Vartolu'nun çocukluk aşkıdır ve İdris adında bir çocukları olmuştur.

Damla Koçovalı (Hare Sürel): Uluç'un kızıdır. Cumali ile evlenmiştir.

Akın Koçovalı (Burak Dakak): Selim ve Ayşe'nin oğlu. Başta babası ve amcalarıyla anlaşmasa da sonradan özüne döner.

Nehir (Hazal Subaşı): Yamaç'ın tımarhanede tanıştığı kız. Yamaç'la aşk yaşar ve hamile kalır.

Murtaza (Ferit Kaya): Paşa'nın eski çırağıdır.

Emir Varol (Uğur Aslan): Gazetecidir. Çağatay Erdenet'in yaptığı kirli işleri ortaya çıkarmaya çalışmaktadır.

Her hafta Pazartesi günleri yayınlanan Çukur dizisi Show tv'nin adeta kurtarış dizis olmakta olan yolda ilerlemekteyken FOX Tv ekranlarında aynı dönemde başlayan Yasak Elma dizisi ile kafa kafaya gitmektedir.  Peki Çukur son bölüm de Yamaç2ın en korktuğu şey ile yüzleşme sahnesi sonrasında neler yaşanacaktır.  Karaca'nın kendi kafasına kurduğu planı yeni bir savaş mı başlatacaktır. 

Yamaç, bir gün mahallede çikan çatismanin ardindan ailesinin bu tehlikeli hayatindan kurtulmak ister ve babasinin karsi durmasina ragmen evi terk eder. Kendi kaderini çizmek için müzik yaptigi sirada karsisina Sena çikar.

İlk bölüm yayın tarihi: 23 Ekim 2017

Yayın tarihi: 23 Ekim 2017 - günümüz

Senarist: Gökhan Horzum; Damla Serim

Ülke: Türkiye

Açılış müziği: "Çukur Jenerik"

Yamaç'ı yeni sezonda karşısına çıkacak olan yeni düşmanları ile mücadelesi nasıl olacaktır  Çukur 95. bölüm'de Azer ile Koçovalılar tkrardan karşı karşıya gelecektir.  Bakalım Çukur 95. bölüm izle linkinde karşımıza neler çıkacak? Çukur 96. bölüm  fragmanı izle de neler yaşanacak 

RIZA KOCAOĞLU İKİ DİZİDE BİR OYNAYACAK

Çukur'un Aliço karakteri Rıza Kocaoğlu bilindiği üzere çok sevilen ve takip edilen bir karakter olduğunu herkes bilir. Öte yandan Çukur dizisinde Aliço karakterine hayat veren Rıza Kocaoğlu Salı günleri yayınlanan ve ilk başldığı günden itibren çok izleilen dizi Menajerimi Ara dizisine de konuk olacak. Bilindiği üzere Menajerimi Ara dizisi her hafta bir ünlü konuk oyuncu davet etmekte. 

Güncelleme Tarihi: 14 Eylül 2020, 23:17
YORUM EKLE