Bizimle iletişime geç
iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Dizi Haberleri

21 Eylül 2020 Pazartesi 21:24:14

Çukur Azer öldü mü? Cihangir Ceyhan diziden çıktı mı? neden ayrıldı? Yeni projesi ne

Show TV'nin fenomen dizisi Çukur bu akşam yeni bölümüyle ekranlara geldi. Heyecan dolu bir bölümle izleyenleri ekran başına kitleyen Çukur'da geçtiğimiz sezondan bu yana Çukur'a yeni bir soluk Azer vuruldu. Hal böyle olunca Çukur Azer öldü mü? Cihangir Ceyhan diziden neden ayrıldı? Yeni projesi ne her yerde aranmaya başladı. İşte detaylar…

Show TV’nin dört sezondur devam eden fenomen dizisi Çukur bu akşam 95. bölümüyle ekranlara geldi. Geçtiğimiz hafta Cumali’nin babasıyla ilgili gerçekleri öğrendiği ve Yamaç’tan hesap sorduğu yeni bölüme Azer damgasını vurdu. Diziye geçtiğimiz sezon büyük bir heyecan getiren Azer Kuruluş karakteri vuruldu. Hal böyle olunca Çukur Azer öldü mü? Cihangir Ceyhan diziden neden ayrıldı? Yeni projesi ne çok merak edildi. 

Öte yandan geçtiğimiz sezona pandemi nedeniyle erken veda eden Çukur’da yeni sezon başlamadan önce Azer’e hayat veren Cihangir Ceyhan’ın diziden ayrılacağı iddia edilmişti. Bugünkü bölümde de Azer’in vurulması akıllara bu iddiaların doğru olduğu ihtimalini getirdi. Peki Çukur Azer’e ne olacak? Cihangir Ceyhan diziye veda mı ediyor

Çukur Azer öldü mü? Cihangir Ceyhan diziden ayrılacak mı 

Yukarıda da söylediğimiz gibi Çukur’a geçen sezonlarda dahil olan Azer Kurtuluş oldukça başarılı bir anti karakterdi. Ancak yeni sezonda Erdenet ailesinin gelişi ve yükselişi sebebiyle senaryonun gidişatı değişti. Bu nedenle Azer karakterine gerek kalmadı. Hal böyle olunca Cihangir Ceyhan da Çukur dizisine de Azer karakterine de veda etti.

Cihangir Ceyhan’ın yeni projesi ne?

Çukur’dan ayrılan Cihangir Ceyhan, Birsen Altuntaş’ın iddiasına göre; Orijinal adı Le Bazar de la Charité olan Fransız dizisinden uyarlanacak Ay Yapım imzalı Alevlerin Ardından dizisinde başrol oynayacak. Ceyhan’ın partneri ise Dilan Çiçek Deniz olacak.

Çukur’un Azer’i Cihangir Ceyhan kimdir?

Ceyhan, 15 Ekim 1989 tarihinde Adana’da dünyaya geldi. Aslen baba tarafından Elazığ’lıdır. İstanbul’da iki buçuk yıl kamera önü oyunculuk dersi aldı. Sonrasında Adana’ya geri döndü.İlk oyunculuk deneyimini 2015 yılında yayınlanan Yusuf isimli sinema filminde hayat verdiği Serdar karakteri ile yaşamıştır. Ardından internet üzerinden yayınlanan Sıfır Bir Adana dizisinde Cio karakterini canlandırdı ve böylelikle geniş bir hayran kitlesi edindi.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı