Bizimle iletişime geç
iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Dizi Haberleri

10 Ekim 2020 Cumartesi 21:43:50

Çukur'da Şok ölüm! Çukur 4. sezon 6. bölüm başrol diziye ölerek veda ediyor

Çukur'da şok ölüm. Televizyon ekranların en çok sevilen dizisi olan Çukur'da bu hafta şok bir ölüm gerçekleşecek. Arık Böke Erdenet ilk intikamını alarak Çukur'da yeni bir süreci başlatacak. Çukur dizisinin başrol oyuncusu Çukur'a ölerek veda ediyor. İşte Çukur'da o ayrılık.

Çukur’da şok ölüm. Televizyon ekranların en çok sevilen dizisi olan Çukur’da bu hafta şok bir ölüm gerçekleşecek. Arık Böke Erdenet ilk intikamını alarak Çukur’da yeni bir süreci başlatacak. Çukur dizisinin başrol oyuncusu Çukur’a ölerek veda ediyor. İşte Çukur’da o ayrılık.

Çukur’da beklenmedik ölüm! Başrol diziden ayrıldı!

Show TV ekranlarında yayınlanan Çukur dizisinde beklenmedik ayrılık. Aras Bulut İynemli, Barış Arduç, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu, İrem Sak ve Erkan Kolçak Köstendil gibi yıldız isimlerin yer aldığı Çukur’da beklenmedik ayrılık yaşanacak. Çukur dizisinin sevilen başrol oyuncusu bu hafta veda edecek.

Çukur 4. sezon 6. bölüm gözyaşlarını sel edecek!

Çukur 4. sezon 6. bölümde gözyaşları sel olup akacak. Şu an çekilen sahnede Çukur dizisinin başrol oyuncusu Çukur’a veda edecek. Sezon başında Çukur 4. sezon 6. bölüme gelmeden ayrılacak olan Selim Koçavalı karakteri Öner Erkan diziye veda edecekti. Ancak Çukur’da bu ayrılığı hiç kimse beklemiyordu.

Çukur’da Erkan Kolçak Köstendil depremi!

Çukur dizisine veda eden isim Erkan Kolçak Köstendil oldu. Çukur dizisinde şu an çekilen sahnede Çukur’un sevilen Vartolu karakteri hem çocuğuna zaman ayırmak hem de yurt dışı turnesi nedeniyle Çukur’a veda ediyor. Çukur’un hem Salih’i hem Vartolu’su en sevilen isminin vedası en çok Yamaç Koçavalı etkileyecek.

Erkan Kolçak Köstendil Çukur’a veda etti!

Çukur 4. sezon 6. bölümde büyük bir şok yaşanacak. Çukur dizisinde Erkan Koçlak Köstendil son sahneleri çekildi ve Çukur’a veda etti. Yayınlandığı her pazartesi günü rekorlar kıran Çukur, bu veda sonrası izlemem diyen bir çok kişi olsa da Erkan Kolçak Köstendil Çukur ekibiyle vedalaştı.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı