Bizimle iletişime geç
iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Dizi Haberleri

8 Ekim 2020 Perşembe 01:12:06

Çukur dizisinde Baba Kız Aşkı! Çukur'un Selim'i Karaca'yla aşk yaşıyor! Ece Yaşar Öner Erkan sevgili oldu!

Çukur dizisinde hayrete düşüren gelişme. Çukur'da Baba Kız aşkı gündeme bomba gibi düştü. Çukur dizisinde babası rolünü oynayan Öner Erkan'la Çukur'un Karaca'sı Ece Yaşar aşk yaşıyor. Yayınlandığı pazartesi akşamı reyting rekorları kıran Çukur dizisi hayranlarını şok eden aşk ortaya çıktı.

Çukur dizisinde hayrete düşüren gelişme. Çukur’da Baba Kız aşkı gündeme bomba gibi düştü. Çukur dizisinde babası rolünü oynayan Öner Erkan’la Çukur’un Karaca’sı Ece Yaşar aşk yaşıyor. Yayınlandığı pazartesi akşamı reyting rekorları kıran Çukur dizisi hayranlarını şok eden aşk ortaya çıktı.

Çukur’un babası Selim Karaca aşkı!

Yayınlandığı pazertesi akşamları reyting rekorları kıran Çukur dizisini şimdi de yeni bir aşkla gündemde. Çukur’un Aliço’su Rıza Kocaoğlu dizinin Nehir’i Hazal Subaşı’yla yaşadığı aşkla gündemdeydi. Çukur’da yeni bir aşk daha doğdu. Çukur’da baba kız rolünü oynayan Ece Yaşar ve Öner Erkan sevgili oldukları ortaya çıktı.

Çukur setinde bomba aşk!

Ay Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği, yönetmenliğini Sinan Öztürk’ün yaptığı, başrollerinde; Aras Bulut İynemli, Barış Arduç, Damla Sönmez, Hazal Subaşı, Perihan Savaş, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu, Necip Memili, Kubilay Aka, Burak Dakak gibi Türkiye’nin en çok konuşulan isimlerinin yer aldığı Çukur’da baba kız rolüyle ekrana gelen Karaca Ece Yaşar ile öner Erkan aşk yaşıyor.

Ece Yaşar kaç yaşında?

Çukur dizisinde Karaca rolüyle tanıdığımız Ece Yaşar 26 yaşında. 1994 doğumlu olan Ece Yaşar, TED Ankara Kolejlilerle 16. Balkan Çocuk ve Büyükler Karate şampiyonluğu yaşadı.

Öner Erkan kaç yaşında?

Çukur’un Selim’i ve yıldız ismi Öner Erkan 40 yaşında. 1980 doğumlu olan Erkan, dokuz Eylül Üniversitesi mezunu.

Öner Erkan Ece Yaşar’dan kaç yaş büyük?

Ece Erkan ile Ece Yaşar arasında yaş farkı 14! Öner Erkan, Ece Yaşar’dan 14 yaş büyük.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı