Bizimle iletişime geç
iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Dizi Haberleri

21 Eylül 2020 Pazartesi 20:59:20

Çukur Mahsun diziden ayrıldı mı? Mahsun nerede? Berkay Ateş Çukur'dan çıktı mı?

Show TV ekranlarında yayınlanan Çukur dizisinde Mahsun akıbeti merak ediliyor. Mahsun adeta Çukur dizisine veda etmiş gibi bir bölüm çekti. Hem annesiyle vedalaştı hemde Karakuzular'a sahip çıkmak için Çukur'dan çıktığı iddia ediliyor.

Show TV ekranlarında yayınlanan Çukur dizisinde Mahsun akıbeti merak ediliyor. Mahsun adeta Çukur dizisine veda etmiş gibi bir bölüm çekti. Hem annesiyle vedalaştı hemde Karakuzular’a sahip çıkmak için Çukur’dan çıktığı iddia ediliyor.

Çukur Mahsun yine mi çıktı?

Show TV ekranlarında Cengiz Erdenet, Akın Böre Erdenet ve Seren Erdenet’in girmesiyle önce Azer Kurtuluş senaryosu bitmiş, hemen ardından Karakuzular defteri açılmamak üzere kapandığı iddia ediliyor. Erdenet ve Koçavalılar arasında geçmesi beklenen Çukur’da Mahsun çıktı mı? Çukur Mahsun diziden mi yine mi ayrıldı.

Berkay Ateş’e teklif yağıyor!

Çukur dizisinin en çok sevilen karakteri Mahsun’u canlandıran Berkay Ateş’e dizi teklifi yağıyor. Tüm dizilerin kadrosunda görmek istediği, Çukur’un efsane kadrosunda az senaryo yazılması nedeniyle Berkay Ateş bir daha girmemek üzere Çukur’dan çıkabileceği öğrenildi.

ilan365.net Dizi Haberleri

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı