Bizimle iletişime geç
iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Dizi Haberleri

21 Eylül 2020 Pazartesi 01:53:30

Çukur son bölüm 93. bölüm tek parca show tv puhutv Çukur 96. bölüm full izle 21 Eylül 2020 izle kesintisiz (Çukur 97. bölüm fragmanı çıktı mı)

Beklenen ve başlayacağı tarih merak edilen çukur dizisi yeni sezon geçtiğimiz haftalarda başladı. Show TV Çukur 96. bölüm izle Show TV'nin bu akşam 96. bölümü ile karşımıza çıkacak olan Çukur 96. bölüm izle araması şu sıralar çok yapılıyor Çukur 96. bölüm tamamı izle.  Çukur 96. bölüm tek parça izle. Çukur 96. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Çukur 21 Eylül 2020 son bölüm izle! Çukur 96. bölüm fragmanı neler oldu? Çukur 96. bölüm 21 Eylül yeni bölüm fragmanı sizlerle.

Beklenen ve başlayacağı tarih merak edilen çukur dizisi yeni sezon geçtiğimiz haftalarda başladı.  Show TV Çukur 96. bölüm izle Show TV’nin bu akşam 96. bölümü ile karşımıza çıkacak olan Çukur 96. bölüm izle araması şu sıralar çok yapılıyor Çukur 96. bölüm tamamı izle. Çukur 96. bölüm tek parça izle. Çukur 96. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Çukur 21 Eylül 2020 son bölüm izle! Çukur 96. bölüm fragmanı neler oldu? Çukur 96. bölüm 21 Eylül yeni bölüm fragmanı sizlerle. Pandemi sebebiyle erken final yapmak durumunda kalan diziler teker teker yeni sezonlarına başlamış bulunmakta. Başlayacak olan diziler arasında ise en çok Beklenen ve başlayacağı tarih merak edilen çukur dizisi yeni sezon geçtiğimiz haftalarda başladı. Show TV ekranlarında sezon lardır yayınlanan çukur 96 bölüm full izle linki bu hafta en çok aranan kelimeler den olurken bizde sizler için çukur 96 bölüm full izle linki ve detaylarını paylaşacağız.

ÇUKUR SON BÖLÜM

Izlenme reytinglerinde tüm zamanların en çok izlenen dizileri arasında yer alan çukur 96 bölümü ile bu akşam ekranlarda yer almış iken çukur 96 bölüm full izle linki şu sıralar adeta yok satmakta. Geçtiğimiz hafta yayınlanan çukur 95 bölümünde yaşananlar herkesi derinden etkilemişti ağabeyi tarafından vurulan Yamaç koçovalı ağır yaralı bir vaziyette hastaneye kaldırılmış ve yoğun bakımda tedavi görmekteydi herkes Yamaç Yamaç koçovalı sağlık durumu aramasına yapmaktayken sosyal medyada ortaya atılan iddialar da ise çukur 96 bölüm izle link inde Yamaç koçovalı’nın öleceği haberi idi. Yamaç’ın gerçeği abisi Cumali’ye açıklaması sonrasında Cumali’nin yamaca Ateş açması ve buna şahit olan herkesin durumu ve büyük bir yıkama uğramaları çukur son bölümüne adeta damgasını vurmuştu.

Çukur 96. bölüm 21 eylül yeni bölüm

çukur 96 bölüm izle linkinde Yamaç koçovalı öldümü çukur geçtiğimiz hafta yayınlanan 95 bölümünde yamaç’ın geçmişiyle yüzleşmek zorunda kalması herkesi derinden etkilemişti. Babası ile bir odaya tıkılı kalan yamaç’ın aldığı tehditler sonrasında babasının hayatına son vermek zorunda kaldığı görüntüler adeta koçovalıların hanesine ateş gibi düşmüştü. Yamaç koçovalı Her ne olursa olsun babasının katili de ve Cumali’nin de gözü bu gerçekleri görünce kan durum üstü. Kardeşini vuran canına kasteden Cumali yaptığından pişman olacak mıydı.

Çukur 96 bölümünde yatırıldığı hastanede adeta ölüm kalım savaşı veren Yamaç koçovalı babasını öldürmesinin kendisinde bıraktığı hengame ile cebelleşirken Cengiz erdenet in kurduğu plan ile birlikte kaçırılmasının akabinde çukur 96 bölüm full izle linki adeta izlenme rekorlarını kırdı.

Cengiz’in yamaç’ı kurtarma sındaki tek bir amaç vardır ve bu amaç da Yamacı kendisine çekmektir. Evet Yamaç çukur 96 bölüm izle link inde tek başına kalacaktır tüm Mahalleli tarafından karşılanacaktır ve bu süreç boyunca da yanında olan tek bir isim vardır Vartolu. 

Show TV Çukur 96. bölüm izle Show TV’nin bu akşam 96. bölümü ile karşımıza çıkacak olan Çukur 96. bölüm izle araması şu sıralar çok yapılıyor Çukur 96. bölüm tamamı izle.  Çukur 96. bölüm tek parça izle. Çukur 96. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Çukur 21 Eylül 2020 son bölüm izle! Çukur 96. bölüm fragmanı neler oldu? Çukur 96. bölüm 21 Eylül yeni bölüm fragmanı sizlerle.

Geçtiğimiz hafta Show TV’ye reytinglerde çok büyük bir revaca Taşıyan ve bunu da her hafta başaran Çukur 95. bölüm izle linki akabinde bu akşam Çukur 96. bölüm izleme linki de aktif edilmiş bulunmaktadır. Sizlerde reytinglerde en üst sıralarda yer alan Çukur 96. bölüm full izle yazarak sitemize ulaşacak ve verdiğimiz bilgiler doğrultusunda Çukur 96. bölüm izleyeceksiniz.

Çukur 96. bölüm canlı izlemek için Show TV resmi sayfasından Show TV canlı yayına bağlanabilirsiniz.Eğer Sizler de merakla beklenen Çukur 96. bölüm full izle linkine ulaşmak istiyorsanız Show TV resmi sayfasından diziler kısmından Çukur kısmını seçerek yeni dizi izle ve fragmanlar ına ulaşabilirsiniz.

ÇUKUR 96. BÖLÜM NE ZAMAN 

Başarılı Senarist Gökhan horzum’un Kaleme aldığı her dizinin başarısı aşikar olunmak tayken bu başarılı senaristin Kaleme aldığı Sinan Öztürk’ün ise yönetmen koltuğunda oturduğu ve sezon lardır Pazartesi akşamlarının en çok izlenilen programı ve dizisi olan çukur 96 bölümü ile 21 Eylül Pazartesi tarihinde Yani bu akşam Show TV ekranlarında yayınlandı

Çukur Mahsun diziden ayrıldı mı?

Çukur dizisi yayınlanan son bölümünde Mahsun karakterinin akıbeti çok meraklı araştırılmak daydı Mahsun çukur dizisine veda edecek gibi durmaktaydı buna sebep olan görüntüler ise annesi ile vedalaştığı sahnelerde

Geçtiğimiz sezonda çukur dizisinden ayrılan Mahsun diziye geri dönmüş ve tüm sevenleri adeta Bayram yapmıştır. Karakuzulara sahip çıkmak adına bu sefer Mahsun’un çukur dizisinden tamamen ayrıldığı iddia ediliyor Yani eğer ki mahkum çukur dizisinden ayrılırsa karakuzular ortadan kalkacak ve savaş erdenet ve koçovalılar arasında devam edecekÇukur 96 bölüm full izle linki ile birlikte Mahsun’un diziden ayrılıp ayrılmayacağı hepimiz şahitlik edeceğiz.

Her hafta pazartesi günleri yayınlanan çukur dizisi Show TV’nin adeta kurtarış dizisi olmakta yolunda ilerlemek teyken bir dönem sonra Fox TV ekranlarında başlayan yasak Elma dizisi ile kafa kafaya gitmekte olsa da reytinglerde birinciliği elden bırakmamaktadır. Peki Cumali’nin Yamaca silahla saldırmasının akabinde Yamacın akıbeti ne olacaktır. Çukurdan kovulan Yamaç şimdi ne yapacaktır. Işte yukarıda belirttiğimiz başarılı oyuncu kadrosu ve ekip tarafından bugünlere kadar gelen çukur 96 bölümü izle linki 21 Eylül Pazartesi saat 20 .00 itibariyle Show TV ekranlarında yayınlandı. Sizde çukur Show TV kanalı ile eşzamanlı izlemek için Show TV canlı yayına bağlanabilirsiniz. Öte yandan çukur izle yemediğiniz çukur 96 bölüm izle linki ile Show TV resmi sayfasından çukur kısmından ilgili bölümü tıklayarak çukur 96. bölüm  izleyebilirsiniz

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı