Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Dizi Haberleri

30 Aralık 2020 Çarşamba 20:33:49

Son Güncelleme: 30/12/2020 20:33:07

Doğduğun Ev Kaderindir Burhan kim? Müjgan’la ne alakası var? Gerçek ismi ne

TV8'in çok sevilen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir bu akşam 14. bölümüyle ekranlara geldi. iki haftadır dizide adı sıkça anılan ve mahalleye Umut Cafe diye yeni bir dükkan açan Burhan kim çok merak edildi. Herkes Doğduğun Ev Kaderindir Burhan kim? Müjgan'la ne alakası var?Gerçek adı ne? sorularına yanıt aramaya başladı. İşte detaylar…

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde son birkaç bölümdür adı geçen Burhan karakteri bir hayli merak edildi. BU akşam 14. bölümüyle ekranlara gelen Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Burhan’ın açtığı Umut Cafe’nin elemanının herkese koli dağıtması ve Mehdi’nin koliyi de alıp kafeye gitmesi merakı daha da arttırdı. Diziyi izleyenler Doğduğun Ev Kaderindir Burhan kim? Müjgan’la ne alakası var?Gerçek adı ne? sorusuna yanıt aramaya başladı. Biz de sizler için bu konuyu araştırdık bulduk.

Doğduğun Ev Kaderindir Burhan kimdir? 

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde iki bölümdür adı geçen Burhan, Mehdi’nin babasının katilinin oğludur. Burhan aynı zamanda Mehdi’nin ablası Müjgan’ın da büyük aşkıdır. Almanya’da yaşayan Burhan yıllar sonra mahalleye dönmüştür. Yeni kötü karakter olarak diziye dahil olan Burhan, büyük ihitmalle Mehdi’den intikam almak isteyecektir.

Öte yandan Burhan mahalleye de Umut Cafe adında yeni bir dükkan attı ve bu akşamki bölümde tüm mahalleliye koli dağıttırdı. İlk kez bu akşam bir sahnede elinde tesbihle görülen Doğduğun Ev Kaderindir Burhan, mahalleye eski sevdiği müjgan’ı görmeye ve mehdi’nin başına bela olmaya gelmiştir.

Doğduğun Ev Kaderindir Burhan gerçek adı ne?

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Burhan karakterine hayat veren oyuncu henüz belli değil. Ancak açıklanır açıklanmaz haberimize ekleyeceğiz… Mahalleye kelebek logolu açmış olduğu Umut kafe görüntüsü ekrana geldi. Müjgan’ın sevgilisi Burhan belli olur olmaz burada olacak.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı