Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Dizi Haberleri

12 Ocak 2021 Salı 15:59:09

Son Güncelleme: 12/01/2021 19:24:51

EDHO Eşkıya bu akşam (12 Ocak) yeni bölüm var mı yok mu? neden yok Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm ne zaman

EDHO 5 Ocak 2021 var mı? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 5 Ocak 2021 yeni bölümü olacak mı sorusu yılbaşı sebebiyle dizilerin tatil yapması akabinde merakla araştrılıyor ATV ekranlarında yayınlanan EDHO 179. bölüm ne zaman? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 5 Ocak ara verecek mi? EDHO 5 Ocak 2021 yeni bölüm var mı?

EDHO 12 Ocak 2021 var mı? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 12 Ocak 2021 yeni bölümü olacak mı sorusu yılbaşı sebebiyle dizilerin tatil yapması akabinde merakla araştrılıyor ATV ekranlarında yayınlanan EDHO 179. bölüm ne zaman? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 12 Ocak ara verecek mi? EDHO 12 Ocak 2021 yeni bölüm var mı?

EDHO 12 Ocak 2021 var mı?

ATV ekranlarında 179. bölümü ne zaman dedirten soru Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölümü 12 Ocak var mı? Bu akşam EDHO yeni bölüm var mı? EDHO  yeni bölümü ne zaman? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm neler olacak?

ATV ekranlarının en uzun soluklu dizisi olma yolunda ilerleyen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu akşam var mı sorusu dizi severler tarafından merakla araştırılıyor . Devlet ve gizli maasa işlerinin  anlatıldığı Namı diğer EDHO Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi malum Yılbaşı tatili sebebiyle yeni bölümünün olup olmayacağı konusunda araştırma yapılıyor .Gerek reklam anlaşmaları gerekse de alınan ortak kararlar doğrultusunda yaklaşık 6 senedir televizyon kanalları ve diziler yılbaşı haftasında ekranda olmamak tayken herkes şu sıralar Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi bu akşam var mı yok mu sorusuna araştırmaya başladı…

Ancak mevcut pandemi sebebiyle 2021 yılına ilk girdiğimiz hafta kimi diziler program yayın hayatına kaldığı yerden devam ederken kimi dizilerde bir değişiklik yapmayıp 1 haftalık yılbaşı tatiline girmişti . Salı günleri kendisi ile birlikte eş zamanlı yayınlanan kimi diziler tatil olacak kimisi de heyecanına devam edecek iken Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz  da 1 hafta ara veren diziler arasındaki yerini aldı. Ancak Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu akşam yeni bölümü olacak mı sorusunun yanıtı hayır olacak yani EDHO 179. bölümü ile 5 Ocak salı akşamı bizlerle birlikte olmayacak. Bildiğiniz üzere en son Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 178. bölümü ile 29 Aralık akşamı bizlerle birlikte olmuştu . Yani Yılbaşı tatili yapan diziler arasına Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz  da dahil oldu. Gerek yıllık bütçe planlama ları gerekse de reklam anlaşmaları sebebiyle EDHO 1 haftalık ara verecek.

Tatil veren ATV mi Yapımcı firma mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 179. yeni bölümünün bu akşam sizlerle birlikte olmayacağını söyleyebiliriz. EDHO 179. Bölümü bir sonraki hafta salı günü akşamı kaldığı yerden devam edecek. . Özellikle de merak edilen soru Alparslan dan sonra Tipi’nin hakkında çıkn ölüm kararı akabinde bakalım gelecek hafta dizide yaşanacak.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı