Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Dizi Haberleri

29 Aralık 2020 Salı 20:21:58

Son Güncelleme: 29/12/2020 20:18:05

EDHO Hamdi Baba kimdir? Yaman Korkmaz’ın babası gerçek adı ne? Kaç yaşında?

EDHO Hamdi Baba kimdir? Yaman Korkmaz’ın babası adı ne? Kaç yaşında? her yerde aranmaya başladı. ATV’nin fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümleriyle ekranlara gelmeye devam ediyor. Karakterleri de en az gidişatı kadar merak edilen Edho’da Hamdi Baba araştırılmaya başlandı. Peki Yaman Korkmaz’ın babası Hamdi kim? Gerçek adı ne

Başrolünde Oktay Kaynarca’nın yer aldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeni bölümleriyle izleyici karşısına çıkmaya devam ediyor. Tam beş sezondur salı akşamlarına damga vuran dizide Yaman Korkmaz’ın babası merak konusu oldu. Haliyle EDHO Hamdi Baba kimdir? Yaman Korkmaz’ın babası adı ne? Kaç yaşında? aranmaya başlandı. Biz de sizler için tüm bu soruları haberimizde derledik.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da Hamdi karakteri, Hızır’a karşı Yamanla birlik olan kötü bir rolle karşımıza çıkıyor. Dizide Hamdi Baba karakterine usta oyuncu Muhammed Cangören hayat veriyor.

EDHO Hamdi Baba kimdir? Gerçek adı ne

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Hamdi karakterini canlandıran Muhammed Cangören; 1951 Afganistan doğumludur. İkinci Bahar dizisinde Bekir Ağa rolü ile şöhreti yakalayan oyuncu, devamında “Berivan” dizisinde “Kara Duran” karakteriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Fakat Cangören’in esas tanındığı dönem  “Kurtlar Vadisi” dizisinde Abuzer Kömürcü’yü canlandırdığı zaman olmuştur. Usta oyuncu son olarak Çukur dizisinde rol almıştı.

Muhammed Cangören’in yer aldığı diziler

  • Şöhret
  • Sıla
  • Ay Lav Yu
  • Sakarya Fırat
  • Hayat Devam Ediyor
  • O Hayat Benim
  • Eski Köye Yeni Adet

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı