Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Dizi Haberleri

16 Kasım 2020 Pazartesi 14:29:58

Emanet 51. bölüm izle 16 Kasım Kanal 7 Emanet 52. bölüm fragmanı neler olacak?

Emanet 51. bölüm izle 16 Kasım akşamına da Kanal 7 ekranlarını zirveye çıkaracak. Emanet son bölüm 16 Kasım sonrasında Emanet 52. bölüm fragmanı da araştırılıyor. peki Seher ile Yaman evlenecek mi? Yaman, Yusuf’u bahane ederek Seher için geri gelecek.

Kendilerine emanet edilen yeğenleri için canlarını ve aşklarını hiçe sayan amca ve teyzenin hikayesi Emanet 51. bölümü bu akşam sizlerle birlikte oldu. Kanal 7 ekranlarının hem haber saatinde yayınlanan hem de rekorlara imza atmayı başaran sayılı Kanal 7 dizileri arasında yer alan akşam kuşağında yer alan dizisi Emanet 51. bölümü ile bu akşam ekranlarda idi . Peki Emanet 51. bölümde neler yaşandı? Emanet 52. bölüm fragmanı yayınnlandı  Peki Emanet 52. bölüm fragmanında neler karşımıza çıktı. detayları neler yaşandı? Emanet 51. Bölüm fragmanına damgasını vuran detayın Yaman2ın İstanbul’a kaçma planları sonrasında yaşadığı olaylar olurken Yaman Seher çifti evlenecek mi? Emanet 51. bölüm Yaman Hapse girecek mi? soruları çok sorulmaya başlandı.  Emanet olan Yusuf’a nasıl sahip çıkabilecek? sorusu Özellikle merak edildiği Emanet dizisi hakkında yayınlanan 51. bölüm detayları sizlerle.

Kanal 7  diziseverleri Emanet dizisini kaçırmıyor. Gün gün izleyici kitlesini arttırması sonrasında kendisi gibi hafta içi yayınlanan diğer dizilerin finaline rağmen reytingleri sayesinde üst sıralara taşınan Emanet 51. bölüm izle linki detayları ile birlikte Emanet 52. bölüm fragmanı da merakla aranmakta. Anne ve babasının ölümü sonrasında biri abisinin emaneti bir diğeri de ablasının emaneti olan Yusuf’a sahip çıkmak için yapacaklarını kimseden esirgemeyen dünyayı önüne alan Yaman ve Seher aşkı Emanet 51. bölümde de en dibine kadar heyecanı yansıttı.

 

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır.

Kanal 7 de Türk dizisi ve hafta içi kuşağı deyince akıllarda ilk kalan isimlerden olan Emanet Ymin dizisini bile geçerek zirveye ulaştı.Öyle ki herkes her gün yayınlanan program sonrasında olduğı gibi Emanet 51. bölüm izle araması olduğu gibi Emanet 52. bölüm fragmanını da merakla aramaya koyuldu.

Emanet son bölüm özeti

Yaman kaçtığı yerden geri dönmesi için Yusuf’u bahane etse de aslında Seher için döndüğü apaçık ortada.  Yaman Seher’i asla Bırakamıyor. Tutuklanıp hakkında soruşturma açılmasını dahi göze alan Yaman’ın hakkında çocuk kaçırmak ve alı koymak suçlarından tutuklanırken,  Heher tekrardan Yusuf’u  kaybediyor .  Yaman kendisini ihbar eden Seher olduğunu öğrenince şok oluyor . Aslında Seher’in bu tavrı Yusuf’u kaybetmemek için olsa da  ancak Yaman geriye döndüğünde işler bambaşka bir hal alması herkesi heyecanlandırıyor. İkbal ise bu durumu fırsat biliyor.

Yusuf’u almak için evlenmeli

Yaman Yusuf’a almak için biriyle evlenmeli ve onu evlat edilmeli Bunun için tek yolsa ikilinin hayatlarını birleştirmesi büyük bir heyecanla beklediğimizan olmakta iken, siz izleyicilere bunun olamsına az kaldı diyebiliriz. Emanet 51. bölüm izle linki sizlerle. Siz de her akşam 19.00 itibarı ile Emanet dizisi yeni bölümlerine ulaşabilirsiniz.

Bu akşam 51. Bölümü ile karşımıza çıkan Emanet dizisi 52. bölüm fragmanı dizinin hemen bitmesi akabinde yayınlanacaktır. Haberimizi takip ediniz İyi seyirler dileriz…

 

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Güncel Haberler

Yukarı