Emanet Dizisinden kötü haber! Kanal 7 çaresiz kaldı!

emanet

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kanal 7’nin sevilen dizisi Emanet seti durdu! Sette koronavirüs vakası yaşanınca sete apar topar ara verildi. Emanet dizisi için Kanal 7 çaresiz bir karar vermesi gerekiyor!

Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Rüya Coriç, Melih Özkaya gibi oyuncuların yer aldığı Kanal 7’nin sevilen günlük dizisi Emanet setinde koronavirüs paniği yaşandı. Sette koranavirüs vakaları çıkınca set durdu.

Kanal 7’nin sevilen dizisi Emanet setine ara verildi. Kanal 7’nin merakla takip edilen Türk dizisi Emanet dizisine ara verildi.  Sette koronavirüs testi pozitif çıkanlar nedeniyle diziye ara verildi. Dizinin bu hafta yeni bölümü bekleyenlere de kötü haber var!

Emanet dizisi bu hafta yada haftaya yayınlanmayacak!

Halil İbrahim Ceyhan ile Sıla Türkoğlu’nun başrolünde yer aldığı dizi Emanet dizisi ana kanallarda yayınlanmamasına rağmen iyi reytinglerle göze çarpıyor. Kanal 7’nin reytinglerde kendini gösteren dizilerinden Emanet dizisi bu hafta sette yaşanan koronnavirüs vakası nedeniyle yeni bölümler çekilemeyecek!

Kanal 7 çaresiz kaldı!

Sete ara verildiği öğrenilen Emanet dizisinin çekimlere yeniden ne zaman başlayacağına dair henüz bir açıklama yapılmadı. Ancak Kanal 7 Emanet dizisiyle reyting rekorları kırmaya devam etmek istiyordu! Emanet için bu hafta mı haftaya mı yeni bölümler yayınlanacak kanal açıklayacak. Günlük dizi olduğu için çekimler bir hafta önde gidiyordu. Bir haftalık yeni bölüm var ancak sonrası için net bir bilgi yok!