Bizimle iletişime geç
iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Dizi Haberleri

8 Ekim 2020 Perşembe 17:39:26

Erşan Kuneri hangi platformda yayınlanacak? Ne zaman başlayacak

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, ilk dizi projesi olan Erşan Kuneri hakkında merak edilenleri anlattı. Yılmaz, katıldığı programda yeni projesinin detaylarını ve yayın platformunu açıkladı. Hal böyle olunca Erşan Kuneri hangi platformda yayınlanacak? Ne zaman başlayacak çok merak edildi. Biz de sizler için Erşan Kuneri dizisinin detaylarını açıkladık.

Erşan Kuneri hangi platformda yayınlanacak? Ne zaman başlayacak her yerde aranmaya başladı. Cem Yılmaz, yeni projesi olan Erşan Kuneri dizisi yayınlanacağı platformu açıkladı. Yılmaz, projenin yayınlanacağı kanalı ve tek kamera yöntemiyle çekilecek sit-com benzeri bir yapım olacağını açıkladı. 

‘G.O.R.A.’ ile ‘Arif ve 216’da yer alan fenomen karakter Erşan Kuneri’nin 1975-78 yılları arasında yaşadıklarını konu alacak dizinin ilk sezonu 8 bölümden oluşacak.

Cem Yılmaz, “İlk defa bir dizi yapmak istiyorum. Sezon tasarımıyla yapılmış bir şey olacak. Eğer ilk sezon tutarsa neden bir sekiz bölüm daha yapmayalım. İçinde sürpriz formatlar da barındıran bir komedi şovu olacak” dedi.

Erşan Kuneri hangi kanalda yayınlanacak? Ne zaman başlayacak

Cem Yılmaz’ın merakla beklenen ilk dizi projesi Erşan Kuneri, Netflix’te yayınlanacak. 2021’de izleyici karşısına çıkacak olan Erşan Kuneri büyük bir heyecanla bekleniyor. 

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı