Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Dizi Haberleri

16 Kasım 2020 Pazartesi 09:08:55

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 172. bölüm fragmanı yayınlandı ! EDHO yeni bölüm fragmanı izle, son bölüm

ATV ekranlarının küçük büyük demeden herkesin severek izlediği dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın son bölümü izleyenleri bir dakika olsun oturtmadı. Gerilim ve heyecanın en üst seviyede olduğu dizi de olaylar bitmiyor. EDHO 171. bölümün bitmesinin hemen ardından Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın 172. bölümünün fragmanı yayınlandı.

6. sezonu yayınlanan ATV’nin sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da gerilim bitmiyor. Bir an olsun heyecanın düşmediği, nefeslerin kesildiği dizinin son bölümünde olanlar oldu. Dizinin son bölümünün bitmesinin ardından ATV ekranları hemen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 172. bölüm fragmanı yayınlandı. EDHO yeni bölüm fragmanı…

Başrollerini Oktay Kaynarca, Ozan Akbaba, Pelin Akıl Altan gibi başarılı oyuncuların paylaştığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da heyecan bitmiyor. Sevilen dizinin yeni bölümü heyecanla beklenmeye başladı. ATV’nin sevilen dizi EDHO’da yeni bölümde neler olacak ? İzleyiciyi neler bekliyor ?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 171. bölümde neler oldu ?

Kardeşi Behzat’a yapılanların hesabını sormak ve yapılanları ödetmek için Haşmet Façalı plan yapmaya başlar. Hızır Reis ile oturup plan yaparlar. Yaptıkları bu planda Yaman Korkmaz’ın kardeşi Derman suçlu durumundadır. Hızır Reis ve Haşmet Façalı, Derman ile hesaplaşmak için kolları sıvar. Kardeş kardeşe anlayışıyla iş başına geçen Haşmet Façalı ve Hızır, hapishanedeki Derman’ın yanına giderler. Haşmet, adamlarıyla beraber mahalleyi basar ve korku salar.

Tüm aileden kovulan ve en önemlisi masadan kovulan Alparslan, bu durumu yediremez. Hem masadan hem aileden kovulan Alparslan, Yaman Korkmaz’a biraz daha yaklaşır. Yaman Korkmaz, bir süredir ortalıkta yoktur. Kayıplara karışan Korkmaz’ı saklandığı yerden çıkarmak için hazırlıklara başlayan Alparslan, karısına yapılanların hesabını sormak için hazırlanır. Mahalledeki insanların da gönlünü alan Alparslan, günden güne güçlenir.

İlyas Reis zor günler geçirir. Ömür’ün evi terketmesiyle yıkılan İlyas Reis’e bir şok daha yaşamıştır. Henüz Ömür’ün terketmesini kabullenememişken, Behzat’ın başına gelenler ile yıkılır. İlyas Reis’in yardımına Hızır Reis koşar.

 

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Güncel Haberler

Yukarı