Bizimle iletişime geç
iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Dizi Haberleri

6 Ekim 2020 Salı 13:24:15

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Özlem öldü mü? Selin Işık diziden neden ayrıldı!

ATV ekranlarında yayınlanan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon fragmanı yayınlandı! EDHO Özlem ölecek mi? Eşkiya'da Özlem karakterini canlandıran Selin ışık diziden ayrıldı mı? İşte EDHO ile ilgili son gelişmeler.

ATV ekranlarında yayınlanan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon fragmanı yayınlandı! EDHO Özlem ölecek mi? Eşkiya’da Özlem karakterini canlandıran Selin ışık diziden ayrıldı mı? İşte EDHO ile ilgili son gelişmeler.

EDHO Fragmanı yayınlandı! Özlem ölüyor mu?

ATV ekranların en çok sevilen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’dan kötü haber geldi! EDHO’da Özlem karakterini oynayan Alpaslan Çakırbeyli eşi rolüyle gönüllere taht kuran Selin Işık diziden ayrıldı. EDHO Özlem diziden neden çıktı, Eşkiya Özlem neden ayrıldı belli oldu!

Senaryo gereği!

Son sezonda Alparslan Çakırbeyli babasına kadar işlenecek, kimsesiz Yaşar’ın yanına geçmek için babasının izinden gitmesi nedeniyle Alpaslan Çakırbeyli karakteri çocuğu olmaması gerekiyor. Senaryo gereği Özlem karakteri ölerek diziye veda ediyor. EDHO’da Selin ışık sevilen diziye üzülerek veda etti.

Alparslan 2. kaybı!

EDHO’da Alparslan’ın 2. kaybı oldukdan sonra bir daha bayan karakter yanına bile yaklaşmayacak. EDHO’da eşini kaybeden Alpaslan’ın rekor kıran sahneleri yeni sezona damga vuracak. Daha önce ilan365 okuyucularına Selin Işık diziden ayrıldığını söylemiştik.

Alpaslan çocuğu ölecek!

Alparslan Çakırbeyli karakterinin çocuğu da hayatını kaybedecek. Sevilen oyuncu bundan sonra Kimsesiz’lerin yanında senaryoya devam edecek.

ilan365.net Dizi Haberleri

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı