Exxen’e Bir Bomba Daha! Müge Anlı Exxen’de Ne Programı Yapacak?

Exxen bombaları bir bir patlatıyor. Müge Anlı, Exxen'de ne programı yapacak? Acun Ilıcalı Müge Anlı'yı transfer etti! Müge Anlı Exxen programı konusu ne? Ne zaman başlayacak? Sinan Çetin ile Film Gibi programı Müge Anlı ile mi geliyor? Yoksa çözülen cinayetlerin arka planı mı anlatılacak?

t25_muge-anli-ve-acun-ilicali-909

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Acun Ilıcalı, Exxen’e bir bomba daha patlatmaya hazırlanıyor! Dün Leyla ile Mecnun’un haklarını satın alan ve Exxen’e yeniden çekeceği öğrenilen Acun’un şimdi de gözünü Müge Anlı’ya dikti!

Acun Ilıcalı, Netflix’e rakip olarak kurduğu ve çok güvendiği dijital platformu Exxen’e yeni sezonda bombaları patlatmaya hazırlanıyor. Bir dönemin fenomen çocuk dizisi Sihirli Annem’den sonra TRT 1’in fenomen dizisi Leyla ile Mecnun’da haklarını alan Acun şimdi de Müge Anlı’yı transfer ediyor.

Sihirli Annem dizisinin kızı Melisa’nın isteği üzerine yeniden çektiğini söyleyerek sosyal medyada gündem olan Acun Ilıcalı, Exxen için arka araka transferlerine başladı. Sihirli Annem’den sonra Leyla ile Mecnun’u satın alan Acun Ilıcalı şimdi de Müge Anlı’yı EXXEN’e transfer ettiği öğrenildi!

2011 yılında çekilen ve Erdal Bakkal, Hırsız Yavuz, İskender, İsmail Abi gibi karakterlerle fenomen haline gelen başrollerinde Ali Atay, Ahmet Mümtaz Taylan, Osman Sonant, Cengiz Bozkurt gibi isimlerin yer aldığı Leyla ile Mecnun dizisi yeniden yeni bölümlerle ekranlara gelecek. Acun Ilıcalı dizinin haklarını satın aldı ve dizinin yönetmeni Onur Ünlü’ye yeni bölümler için start verdirdi.

Müge Anlı Film Gibi Geliyor!

ATV’de yıllardır program yapan Müge Anlı, Exxen için yeni bir program yapacak. Acun Ilıcalı’nın Exxen’e çok istediği isim olduğu öğrenilen Müge Anlı’nın görüşmelerden olumlu ayrıldığı ve Exxen için yeni bir program yapacağı öğrenildi. Atv’de yayınlana Müge Anlı ile Tatlı Sert programına devam edecek olan Müge Anlı’nın yaz sezonunda programın tatile girmesiyle Exxen’deki yeni programına başlayacağı iddia edildi.

Yeni program hakkında henüz detaylara ulaşılamadı ancak iddialara göre Müge Anlı ile anlaşma sağlandı. Müge Anlı, ATV’deki programı yaz arasına girer girmez, Exxen’deki programına başlayacağı öğrenildi.

Kulislerde konuşulanlara göre, yeni programın Sinan Çetin’in bir dönem televizyonlarda fırtına gibi esen programı Film Gibi tarzında bir programın olacağı iddia edildi.

Bir başka iddia ise programın bugüne kadar Müge Anlı’nın programında çözülen cinayetlerin belgeseli ile arka planları anlatılacak.